Hotely

Hotelové ubytování patří mezi nejčastěji využívané druhy ubytování. Hotel naleznete prakticky v každém městě. Hotel má ve vetšině případů svou vlastní restauraci a nabízí i další doplňkové služby jako venkovní/vnitřní bazén, whirlpoll či další služby. V hotelech vyšších kategorií se setkáme také s room services - což jsou služby "až na pokoj", kdy vám obsluha zanese jídlo přímo do pokoje, můžete si objednat buzení, květiny apod. Mezi doplňkové služy často patří půjčovna sportovních potřeb (horská kola, společenské hry) nebo čištění a žehlení prádla.

Na Rožnovsku naleznete zhruba 40 hotelů od jednohvězdičkových po čtyřhvězdičkové. Na tomto portálu jsou hotely označeny zelenou ikonou, která může být doplněna o počet hvězdiček: Ikona ubytování v hotelu

Kategorie hotelů:

* Tourist
** Economy
*** Standard
**** First Class
***** Luxury

Upřesněte jaké ubytování hledáte

Nalezené ubytování

 • Hotel Eroplán

  Rožnov pod Radhoštěm Hotel Eroplán Náš TIP

  Jeden ze čtyř Rožnovských čtyřhvězdičkových hotelů, který je zároveň jedním z nejznámnějších. Hotel nabízí nejen ubytování v luxusních pokojích, včetně apartmá, ale také sezónní ubytování v bungalovech za hotelem. Přímo v hotelu naleznete wellness centrum.

  Ceny od: 1450,-
  Hodnocení 5 / 5 (1 hodnocení)
 • Hotel Horal

  Rožnov pod Radhoštěm Hotel Horal

  Tříhvězdičkový hotel Horal nabízí ubytování v 18-ti komfortně vybavených pokojích a to včetně dvou apartmánů či čtyřlůžkového pokoje. Hotel je vhodný pro náročnější klientelu hledající vysokou kvalitu služeb. Přímo v hotelu můžete navštívit wellness s několika druhy saun a masáží.

  Ceny od: 1170,-
  Hodnocení 5 / 5 (1 hodnocení)
 • Hotel Forman

  Rožnov pod Radhoštěm Hotel Forman

  Jedná se o dependanci (vedlejší budovu) čtyřhvězdičkového hotelu Energetic (vzdálenou cca 50m). Ubytování odpovídá tříhvězdičkovému standardu. K dispozici je celkem 24 pokojů s příjemným prostředím.

  Ceny od: 1000,-
  Prozatím nehodnoceno
 • Hotel Stadion TJ Rožnov

  Rožnov pod Radhoštěm Hotel Stadion TJ Rožnov

  Tělovýchovná jednota Rožnov pod Radhoštěm poskytuje sportovně rekreační komplex ubytování. Nachází se u hlavního tahu na Slovensko. Komplex umožňuje ubytování, stravování, relaxaci i velké množství sportovních aktivit.

  Hodnocení 3.5 / 5 (2 hodnocení)
 • Hotel Energetic

  Rožnov pod Radhoštěm Hotel Energetic Náš TIP

  Luxusně zařízený hotel, který nejen že je zasazen do čisté přírody, ale také nabízí opravdový relax ve wellness centru s  bazénem,  whirlpoolem a saunami, masážemi a dalšími službami. Váš pobyt se stane opravdovým zážitkem.

  Prozatím nehodnoceno
 • Hotel Cherry

  Horní Bečva Hotel Cherry

  Hotel Cherry se nachází v obci Horní Bečva nedaleko města Rožnov pod Radhoštěm. Je obklopen čtyřmi lyžařskými sjezdovkami a několika běžkařskými tratěmi. Ubytovat se je možno v hotelu, v chatkách nebo v bungalovech.  

  Hodnocení 1 / 5 (1 hodnocení)
 • Hotel DUO

  Horní Bečva Hotel DUO

  Hotel Duo leží v obci Horní Bečva a pyšní se výhledem nejen na hřeben Pusteven, na Radhošť a další okolní kopce, ale také na přehradu a řeku Bečvu. Hotel je rozdělen na dvě budovy od sebe vzdálené cca 50m . V celém hotelu je zákaz kouření!

  Prozatím nehodnoceno
 • Hotel Bečva

  Horní Bečva Hotel Bečva

  Hotel Bečva najdeme v zalesněném horském terénu spadající do CHKO. Hotel prošel kompletní rekonstrukcí. Byly vybudovány dvě bowlingové dráhy, fittness studio a bar. Areál je vhodný nejen pro rodinou rekreaci, ale i na večírky, školení, školu v přírodě a další.  

  Prozatím nehodnoceno
 • Hotel Martiňák

  Horní Bečva Hotel Martiňák

  Hotel leží na samotě na křižovatce několika turistických tras. V létě je možnost venkovního bazénu a v zimě je zde upravována lyžařská sjezdovka s vlekem nebo upravované běžkařské tratě. 

  Prozatím nehodnoceno
 • Hotel AGH

  Rožnov pod Radhoštěm Hotel AGH

  Nebesky modrý Hotel AGH se nachází v srdci Valašska na úpatí hory Radhošť, v původně lázeňském městečku Rožnov pod Radhoštěm. Poskytuje ubytování v celkem dvaceti nekuřáckých pokojích a čtyřech apartmánech s komfortním vybavením.

  Prozatím nehodnoceno
 • Hotel Tanečnica

  Prostřední Bečva Hotel Tanečnica

  Tanečnica poskytuje komfortní ubytování na horách nejen v zimním období. Nachází se v nadmořské výšce 1018 m na samém vrcholu Pusteven. K nabídce hotelu patří např. vyhřívaný krytý bazén, dětský koutek. Ke stravování lze využít hotelovou restauraci nebo vinárnu.

  Prozatím nehodnoceno
 • Hotel Radegast

  Dolní Bečva Hotel Radegast

  Hotel se nachází na vrcholu hory Radhošť. Nabízí ubytování v 13 pokojích s kapacitou 55 osob. Z pokojů je překrásný výhled do okolí. Součástí hotelu je restaurace. Ideální místo pro turisty nebo sportovce. Ubytovat se zde můžou ale i rodiny s dětmi a jiní.

  Prozatím nehodnoceno
 • Hotel Mesit

  Horní Bečva Hotel Mesit

  Nabízí ubytování v nádherném prostředí za přijatelné ceny. Možnost ubytování, pořádání konferencí, výletů a dalších akcí. Ubytovat se je možno v dvojlůžkových či jednolůžkových pokojích, v jednom apartmá nebo v chatce s kapacitou 30 lůžek.                     

  Prozatím nehodnoceno
 • Skalíkova louka

  Prostřední Bečva Skalíkova louka

  Hotel je situován v romantickém zákoutí Beskyd v oblasti Pusteven. Jde o známé výletní místo, snadno dostupné pěšky po turistických trasách, na horském kole nebo běžkách. Umožňuje celoroční pobyt v útulných pokojících.

  Prozatím nehodnoceno
 • Horský hotel Kotár

  Prostřední Bečva Horský hotel Kotár

  Horský hotel Kotár je komplex, který poskytuje ubytování v hotelu a v chatkách s celkovou kapacitou 52 lůžek. Nalézá se na Prostřední Bečvě v nadmořské výšce 700 m, čímž umožňuje krásný výhled do širokého okolí.

  Prozatím nehodnoceno
 • Horský hotel Hit

  Horní Bečva Horský hotel Hit

  Nachází se v krásné a tiché přírodě v nadmořské výšce 680 m.n.m. uprostřed beskydských lesů na Horní Bečvě. Nabízí nejen ubytování, ale i občerstvení a odpočinek turistům a cyklistům.  Hotel prošel celkovou rekonstrukcí, provoz byl zahájen koncem roku 2008. 

  Hodnocení 2 / 5 (1 hodnocení)
 • Hotel KAHAN

  Horní Bečva Hotel KAHAN

  Hotel KAHAN se nachází v bezprostřední blízkosti přehrady Horní Bečva. Ve dvou samostatných budovách nabízí celkovou kapacitu 91míst pro rodinnou rekreaci. Součástí hotelu je welness a relaxační pobyty, tělocvična, fitness, bazén a hřiště.

  Prozatím nehodnoceno
 • hotel valaska

  Horní Bečva hotel valaska

  V hotelu, který sahá svou historií až do roku 1901, najdete 32 lůžek. Součástí hotelu je restaurace, ve které se můžete stravovat. Možná je i polopenze.

  Prozatím nehodnoceno
 • Hotel Pohoda

  Horní Bečva Hotel Pohoda

  Nachází se v krásné krajině Beskyd spadající do CHKO. Ideální místo pro sportování, odpočinek nebo regeneraci sil v jakémkoli ročním období.                   

  Hodnocení 1 / 5 (1 hodnocení)
 • LABYRINT

  Horní Bečva LABYRINT
  Prozatím nehodnoceno
 • Chata Brian

  Horní Bečva Chata Brian

  Chata se nachází pouhých 100m od lyžařského vleku. Kapacita ubytování činí 65 lůžek. Možnost využití společenské místnosti, restaurace či sportu v podobě nohejbalu. Připojení k WI-FI. 

  Hodnocení 5 / 5 (1 hodnocení)
 • Turisthotel Euro

  Hutisko-Solanec Turisthotel Euro

  Tento hotel se nachází v prostředí Valašských Beskyd v obci Hutisko Solanec nedaleko Rožnova pod Radhoštěm. K chloubě hotelu patří veřejné koupaliště, které je v okolí velmi populární. Ubytovat se lze také ve vlastním stanu či karavanu, pro které je zde vyhrazena část areálu.

  Prozatím nehodnoceno
 • Myacentrum

  Hutisko-Solanec Myacentrum

  Hotel sídlí v obci Hutisko Solanec po cestě na vrchol Soláň v zalesněném kopcovitém terénu. Ubytování je možno v celkem 15 pokojích, přistýlkami lze docílit kapacity až 65 lůžek. Hotel poskytuje velké množství vyžití.

  Hodnocení 2 / 5 (1 hodnocení)
 • Horský hotel Čarták

  Hutisko-Solanec Horský hotel Čarták

  Čarták je horský hotel, nachází se na hřebenu Soláni, který je spojnicí vrcholů Vsacký Cáb a Bumbálka. Hotel je vyhledáván především v zimě, neboť Soláň je významným lyžařským střediskem. V létě nadchne krásná příroda s úžasným výhledem.

  Prozatím nehodnoceno
 • Horská chata Búřov

  Valašská Bystřice Horská chata Búřov

  Horská chata Bůřov se nachází v malebné obci Valašská Bystřice na kopci Búřov 660 m nadmořské výšky. Ubytovací kapacita je celkem 42 míst. K hotelu patří restaurace, tenisový kurt a v blízkosti chaty se nachází ski areál Búřov.

  Prozatím nehodnoceno
 • Hotel Koruna

  Rožnov pod Radhoštěm Hotel Koruna

  Hotel Koruna se nalézá ve Valašském městečku Rožnov pod Radhoštěm nedaleko Valašského muzea v přírodě. Nabízí ubytování za velmi přijatelné ceny, kompletní gastronomické služby a prostory k pořádání večírků, svateb apod.

  Hodnocení 1 / 5 (1 hodnocení)
 • Hotel Relax

  Rožnov pod Radhoštěm Hotel Relax

  Ubytování až v 85 dvojlůžkových pokojích či ve třech apartmánech. Každý pokoj má svůj vlastní bakol s výhledem do okolí. Možnost využití venkovního vyhřívaného bazénu, tenisového kurtu, minigolfu a dalších.

  Prozatím nehodnoceno
 • Na Výsluní Garni hotel

  Rožnov pod Radhoštěm Na Výsluní Garni hotel

  Hotel Garni se nachází v podhůří Radhoště v městečku Rožnov pod Radhoštěm a nabízí cenově výhodné ubytování zejména pro delší pobyty.

  Prozatím nehodnoceno
 • Hotel Maměnka

  Prostřední Bečva Hotel Maměnka

  Hotel Maměnka patří jako národní kulturní památka mezi nejatraktivnější možnost ubytování. Nalézá se na vršku Pusteven. V blízkosti hotelu se nachází jedinečná restaurace Libušín s malbami, které navrhl Mikoláš Aleš. Vhodné pro pořádání svateb, firemních rautů a jiných oslav.

  Prozatím nehodnoceno
Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Doporučujeme