Hotel DUO

Ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Ikona ubytování - hotel
Hotel DUO
Horní Bečva 216
75657 Horní Bečva

GPS: 49°24'52.470"N, 18°19'28.078"E
Zobrazit na mapě

Telefon: +420 571 645 115
Email: recepce@hotel-duo.cz
Prozatím nehodnoceno

Budova DUO I LUX nabízí k ubytování 22 dvoulůžkových pokojů, 4 třílůžkové pokoje, které jsou přizpůsobené pro handikepované a 10 čtyřlůžkových apartmánů. Tyto všechny pokoje i apartmány jsou LUX kategorie, na některých je možnost přistýlky.

V budově najdete dále recepci, restauraci, bar, vnitřní vyhřivaný bazén, wellness centrum, jednací místnost a konferenční sál.

Apartmán LUX
Tvoří dva samostatné pokoje se společným sociálním zařízením. Apatrmán je moderně zrekonstruovaný, vybavený moderním nábytkem. Najdete zde prostorný pracovní stůl, LCD televizor, Wifi a telefon, v interiéru je pohodlná sedací souprava a křesílka. Vybaven je zdravotními matracemi pro zdravý a kvalitní spánek. Součástí je moderní koupelna vybavena fénem, ručníky a osuškami.

Pokoj LUX
Je nově a moderně zrekonstruonavý, je vybaven moderním nábytkem, prostorným pracovním stolem, LCD televizorem, křesílkem, Wi-fi a telefonem. Má vlastní koupelnu a toaletu. Kvalitní spánek zajistí zdravotní matrace, součástí je moderní koupelna vybavena fénem, ručníky a osuškami.

Budova DUO II - STANDARD
Nabízí k ubytování 14 dvoulůžkových pokojů, 3 čtyřlůžkové pokoje a 2 pokoje s možností až šesti lůžek. Na některé pokoje je možnost přistýlky. Tyto pokoje a apartmány jsou STANDARD kategorie a

Pokoj Standard je částečně zrekonstruovaný v nových barvách. Je vybaven nábytkem, barevným televizorem a nově také Wi-fi připojením. I zde jsou matrace pro kvalitní spánek. Každý pokoj má vlastní koupelnu a toaletu.

Součástí budovy DUO II je i klubovna s krbem.

Welness centrum hotelu disponuje širokým výběrem léčebných a kosmetických procedur, které uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Výběr materiálu, drobné detaily a plně funkční dispoziční řešení spolu se špičkovým bazénem, který nabízí výhled na beskydské vrcholky, to vše zajišťuje harmonickou atmosféru a pohlazení všech smyslů každého návštěvníka.

Zavítat můžete do dvou saun - solné a variabilní, do ochlazovacího bazénku nebo horské sprchy s mystickou odpočívárnou. Relaxovat můžete při masážích a celé řadě dalších procedur v dokonale promyšleně koncipovaném prostření. Vlastní medical wellness recepce je zaměřena na přání návštěvníka. Je zde použita nejmodernější technologie osvětlení, ozvučení a vzduchotechniky, což umožňuje ten nejintenzivnější zážitek z pobytu.

 • Ze zajímavých procedur se nabízí například:
 • Bazén s masážním chrličem
 • Kneippův masážní chodník
 • Rhassoul – parní a peelingová kabina
 • Solná sauna – haloterapie
 • Bio sauna
 • Skotská ochlazovací sprcha
 • Ochlazovací bazének
 • Mystická odpočívárna – černá komora
 • Rehabilitační hydromasážní vany
 • Přístrojová lymfodrenáž
 • Inhalace a další

Pokoj LUX

Nově moderně zrekonstruovaný dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou a toaletou. Pokoj je vybaven novým moderním nábytkem, jehož nemalá část je vyrobena z masívního modřínového dřeva.
Dále se v pokoji nachází prostorný pracovní stůl, barevný LCD televizor a křesílko. Na pokoji je Wi-Fi internetové připojení a telefon. Pro lepší spánek jsme zakoupili nové kvalitní zdravotní matrace a lůžkoviny oblékli do nového ložního povlečení.
Nová luxusní koupelna je vybavena sprchovým koutem a toaletou. Vybavení koupelny jsme doplnili fénem a novými ručníky a osuškami.


Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Další ubytování