Apartmány

Označením apartmán by se dalo nazvat ubytování ve více místnostech, které jsou navíc vybaveny kuchyňským koutem. U některých apartmánů se setkáte se službami jako v hotelech - např. úklid pokojů. Většina apartmánu zde na Rožnovsku by se dala označit také jako "privát" - ubytování v soukromí, protože většinou jsou pronajímány celé objekty či jejich části, přičemž v jiné části objektu bydlí sám majitel.

Na tomto portál jsou apartmány reprezentovány tmavě zelenou ikonou: Ikona ubytování v apartmánech

Upřesněte jaké ubytování hledáte

Nalezené ubytování

 • království nebeské

  Horní Bečva království nebeské

  Nově postavené apartmá, které se nachází cca 1km od centra obce Horní Bečva. Ideální nejen pro pobyt s dětmi, ale i pro rekreaci, odpočinek atd. Nedaleko hotelu se nachází les, ve kterém je možno přes léto chodit na houby. V zimě se za 5-10 minut autem dostanete k lyžařským vlekům.

  Prozatím nehodnoceno
 • Apartmány u Červeného stromu

  Rožnov pod Radhoštěm Apartmány u Červeného stromu

  Komfortní a luxusní ubytování v údolí Valašska. Nově zrekonstruovaná vila v Rožnově pod Radhoštěm nabízí moderní design, vybavení, vlastní zahradu (kde je možno grilovat, relaxovat) ale i pohodu na cestách. Navíc je zde výhled na muzeum dřevěného městečka a také na řeku Bečvu. 

  Ceny od: 1000,-
  Prozatím nehodnoceno
 • Dana Štamposká

  Dolní Bečva Dana Štamposká

  Kapacita apartmánu je 6 osob. Stravovat se můžete v nedalekých restauracích nebo si něco sami uvařit v kuchyňce. 

  Prozatím nehodnoceno
 • Růčka Stanislav

  Prostřední Bečva Růčka Stanislav

  Apartmán se nachází nedaleko centra obce Prostřední Bečva a poskytuje ubytování ve čtyřech pokojích pro celkem 8 lidí. Je součástí přízemí rodinného domu se společnou verandou a schodištěm. V rámci ubytování můžete využít tenisový kurt, venkovní bazén a posezení na zahradě.

  Prozatím nehodnoceno
 • Maciga Robert

  Prostřední Bečva Maciga Robert

  Velice atraktivní ubytování nedaleko centra obce Prostřední Bečva má kapacitu celkem 14 lůžek. Pronajmout si lze dva apartmány a jednu chatu. Určitě vás potěší velké množství poskytovaných služeb jako např. vířivá vana, sauna, bazén, kulečník, dětské hřiště.

  Prozatím nehodnoceno
 • Vaňková Daniela

  Prostřední Bečva Vaňková Daniela

  Ubytování leží v horském údolí Beskyd v odlehlé části Kněhyně, která spadá pod obec Prostřední Bečva, a naleznete ji při cestě na Pustevny. Pronájem je o kapacitě 8 lidí.  Jedná se o přízemí rodinného domku s vlastním vchodem. Vhodné pro rodiny s dětmi, turistiku, cykloturistiku.

  Prozatím nehodnoceno
 • Ubytování Vigantice

  Vigantice Ubytování Vigantice

  Ubytování v čtyřlůžkových a jednolůžkovém pokoji. Maximální kapacita je 10 lůžek. Děti do 3 let mají u nás ubytování zcela zdarma.

  Ceny od: 250,-
  Prozatím nehodnoceno
Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Doporučujeme