Ubytování ve Valašské Bystřici

Valašská Bystřice se nachází 8 km od Rožnova pod Radhoštěm a je dobrou volbou pro zimní i letní turistiku. Obec nabízí mnoho kilometrů značených i neznačených turistických tras a cyklotras. Okolní lesy jsou vyhledávány houbaři ze širokého okolí.

Příznivci zimních sportů ocení přítomnost ski areálu Búřov, který je vhodý pro začátečníky, pokročilé i snowboardisty. Na hřebenech hor kolem obce se nachází upravované běžecké stopy.

Upřesněte jaké ubytování hledáte

Nalezené ubytování

 • Horská chata Búřov

  Horská chata Búřov

  Horská chata Bůřov se nachází v malebné obci Valašská Bystřice na kopci Búřov 660 m nadmořské výšky. Ubytovací kapacita je celkem 42 míst. K hotelu patří restaurace, tenisový kurt a v blízkosti chaty se nachází ski areál Búřov.

  Prozatím nehodnoceno
 • Penzion Horalka

  Penzion Horalka

  Penzion Horalka se nalézá ve Valašské Bystřici uprostřed Valašska. Nabízí komfortní ubytování určené k relaxaci, odpočinku, ale i k firemním jednáním a školícím kurzům. V blízkosti Ski areál Búřov a přehrada Bystřička.

  Prozatím nehodnoceno
 • Penzion Na Bařinách

  Penzion Na Bařinách

  Penzion se nachází v centru obce Valašská Bystřice. Ubytování v jednoduše zařízených podkrovních pokojích pojme celkem 30 osob. Penzion je znám především svou restaurací a posezením na letní terase.

  Prozatím nehodnoceno
 • Penzion Na Hřišti

  Penzion Na Hřišti

  Nachází se 500 m od centra obce Valašská Bystřice v srdci Valašska. Penzion je vhodný zejména pro školní pobyty a sportovní soustředění je možno se zde ubytovat i dlouhodobě. Stravování je v penzionu zajištěno.

  Prozatím nehodnoceno
 • Penzion Valaška

  Penzion Valaška

  Tento Penzion je postarší budova, která nabízí ubytování v útulných pokojích v centru Valašska. K penzionu patří stravování formou polopenze, hřiště, bazén a příjemné posezení u krbu na svěžím vzduchu.

  Hodnocení 5 / 5 (3 hodnocení)
 • Rekreační chata Beskiden

  Rekreační chata Beskiden

  Chata se nachází v malé vesničce, v turisticky zajímavé CHKO Beskydy, splňuje podmínky pro klidný a nerušený pobyt. V blízkosti přehrada, krytý bazén, Valašské muzeum, cyklotrasy, lyž. vlek, tenis. kurty, restaurace 50m. Vybaveno komfort, venk. krb.

  Prozatím nehodnoceno
 • Turistická základna Mraveniště

  Turistická základna Mraveniště

  Mraveniště je chatová osada v klidné rekreační oblasti CHKO Beskydy. Slouží k ubytování větších skupin, jako jsou školní výlety, soustředění, tábory. V obci je k dispozici řada sportovního vyžití, nuda zde nehrozí.

  Hodnocení 5 / 5 (1 hodnocení)
 • Ubytování v chatě

  Ubytování v chatě

  Rekreační chata se nachází v srdci Valašska asi 3 km od centra obce Valašská Bystřice. Ubytování je vybavené  kuchyňkou, obývacím pokojem, ložnicemi a pojme celkem 10 osob. Venkovní zahrada nabízí posezení s krbem a řadu sportovního vyžití.

  Prozatím nehodnoceno
 • Valašská dřevěnice

   Valašská dřevěnice

  Tradiční valašská chaloupka z 19. Století upravená ke komfortnímu bydlení se nalézá v srdci Valašska v obci Valašská Bystřice a poskytne vám nezapomenutelný zážitek o tradičních zemědělských prací, které se v chaloupce zachovávají. Ubytovací kapacita je 6 osob.

  Prozatím nehodnoceno
Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Doporučujeme