Ubytování v Rožnově pod Radhoštěm

Rožnov pod Radhoštěm je znám především Valašským muzeem v přírodě, které je nejznámnějším a největším skanzenem v České republice. Zároveň je také druhým nejstarším muzeem v přírodě ve střední Evropě. Skanzen se skládá z několika částí, ve kterých jsou prezentovány způsoby života v Beskydech. Nejstarší částí je Dřevěné městečko, ve kterém nalezneme domy z původního Rožnovského náměstí a také okolí. Mlýnská dolina, nejmladší část muzea, shromažďuje funkční technické stavby poháněné převážně vodou, které ukazují v čem všem voda obyvatelům pomáhala. Nejrozsáhlejší částí skanzenu je Valašská dědina, kde nalezneme více jak 70 staveb ukazujících typické osídlení Valašska. Rovněž zde můžeme potkat typický místní dobytek. Ke skanzenu patří také dvě Jurkovičovy budovy nacházející se na Pustevnách.

Druhým muzeem, které můžeme v Rožnově navštívit je nově otevřené Živé muzem Loana, kde proniknete do tajů výroby ponožek, prohlédnete si zde výrobní úseky od historie až po současnost.

Rožnov byl od konce 18. století městem lázeňským, ale v roce 1960 byly lázně zrušeny. Navzdory tomu chce město alespoň částečně navázet na svou lázeňskou tradici a v současnosti zde můžeme navštívit pivní lázně místního pivovaru.

Pokud zde jedete na dovolenou, tak kromě již zmíněného můžete využít cyklostezku kolem řeky Bečvy, navštívit zříceninu zdejšího hradu nebo se vydat na horu Radhošť, kterou má město ve svém názvu. Na Radhošť je to cca 10 km po turistické stezce. Případně můžete dojet autem či autobusem na Pustevny (21 km po cestě) a odtud se vydat na procházku po místních vrcholcích. Pro více atraktivních míst v okolí navštivte interaktivní mapu.

Co se týká ubytování, tak Rožnov pod Radhoštěm poskytuje celou řadu možností od čtyř hvězdičkových hotelů po ubytovny či kempy. Níže je vypsán seznam ubytovacích zařízení v Rožnově, ze kterých můžete vybírat.

Upřesněte jaké ubytování hledáte

Nalezené ubytování

 • Hotel Eroplán

  Hotel Eroplán Náš TIP

  Jeden ze čtyř Rožnovských čtyřhvězdičkových hotelů, který je zároveň jedním z nejznámnějších. Hotel nabízí nejen ubytování v luxusních pokojích, včetně apartmá, ale také sezónní ubytování v bungalovech za hotelem. Přímo v hotelu naleznete wellness centrum.

  Ceny od: 1450,-
  Hodnocení 5 / 5 (1 hodnocení)
 • Penzion Garni

  Penzion Garni

  Penzion, či spíše apartmán s celkovou kapacitou 10 osob v nádherně zrekonstruované vile z roku 1931. Penzion se nachází v klidné části Rožnova a disponuje velkou zahradou.

  Ceny od: 350,-
  Hodnocení 5 / 5 (1 hodnocení)
 • Hotel Horal

  Hotel Horal

  Tříhvězdičkový hotel Horal nabízí ubytování v 18-ti komfortně vybavených pokojích a to včetně dvou apartmánů či čtyřlůžkového pokoje. Hotel je vhodný pro náročnější klientelu hledající vysokou kvalitu služeb. Přímo v hotelu můžete navštívit wellness s několika druhy saun a masáží.

  Ceny od: 1170,-
  Hodnocení 5 / 5 (1 hodnocení)
 • Penzion Hradisko

  Penzion Hradisko

  Penzion Hradisko představuje ideální ubytování pro milovníky koní. Koňské stáje hostům umožňují projížďky na koních včetně tréninku po boku zkušených instruktorů. Areál penzionu se nachází na samotě nad Rožnovem (cca 2,5km) v blízkosti zříceniny Rožnovského hradu.

  Ceny od: 330,-
  Hodnocení 1 / 5 (1 hodnocení)
 • Hotel Forman

  Hotel Forman

  Jedná se o dependanci (vedlejší budovu) čtyřhvězdičkového hotelu Energetic (vzdálenou cca 50m). Ubytování odpovídá tříhvězdičkovému standardu. K dispozici je celkem 24 pokojů s příjemným prostředím.

  Ceny od: 1000,-
  Prozatím nehodnoceno
 • Hotel Stadion TJ Rožnov

  Hotel Stadion TJ Rožnov

  Tělovýchovná jednota Rožnov pod Radhoštěm poskytuje sportovně rekreační komplex ubytování. Nachází se u hlavního tahu na Slovensko. Komplex umožňuje ubytování, stravování, relaxaci i velké množství sportovních aktivit.

  Hodnocení 3.5 / 5 (2 hodnocení)
 • Hotel Energetic

  Hotel Energetic Náš TIP

  Luxusně zařízený hotel, který nejen že je zasazen do čisté přírody, ale také nabízí opravdový relax ve wellness centru s  bazénem,  whirlpoolem a saunami, masážemi a dalšími službami. Váš pobyt se stane opravdovým zážitkem.

  Prozatím nehodnoceno
 • Vila Hedvika

  Vila Hedvika

  Vila Hedvika je apartmán zařazen do tříhvězdičkové skupiny. Nabízí ubytování v klidné lokalitě Rožnova pod Radhoštěm avšak nedaleko centra města. Okolní prostředí lesů a luk se svěžím horským vzduchem prospěje zajisté každému.

  Prozatím nehodnoceno
 • Apartmány u Červeného stromu

  Apartmány u Červeného stromu

  Komfortní a luxusní ubytování v údolí Valašska. Nově zrekonstruovaná vila v Rožnově pod Radhoštěm nabízí moderní design, vybavení, vlastní zahradu (kde je možno grilovat, relaxovat) ale i pohodu na cestách. Navíc je zde výhled na muzeum dřevěného městečka a také na řeku Bečvu. 

  Ceny od: 1000,-
  Prozatím nehodnoceno
 • Hotel AGH

  Hotel AGH

  Nebesky modrý Hotel AGH se nachází v srdci Valašska na úpatí hory Radhošť, v původně lázeňském městečku Rožnov pod Radhoštěm. Poskytuje ubytování v celkem dvaceti nekuřáckých pokojích a čtyřech apartmánech s komfortním vybavením.

  Prozatím nehodnoceno
 • Camping Rožnov

  Camping Rožnov

  Čtyřhvězdičkový camp v podhůří Radhoště nabízí ubytování pro 276 osob v chatách, bungalovech a dále je zde plocha pro karavany a stany. V areálu je venkovní bazén, obchůdky, restaurace, sportovní areál, diskotéky.

  Hodnocení 4.5 / 5 (2 hodnocení)
 • Hotel Koruna

  Hotel Koruna

  Hotel Koruna se nalézá ve Valašském městečku Rožnov pod Radhoštěm nedaleko Valašského muzea v přírodě. Nabízí ubytování za velmi přijatelné ceny, kompletní gastronomické služby a prostory k pořádání večírků, svateb apod.

  Hodnocení 1 / 5 (1 hodnocení)
 • Hotel Relax

  Hotel Relax

  Ubytování až v 85 dvojlůžkových pokojích či ve třech apartmánech. Každý pokoj má svůj vlastní bakol s výhledem do okolí. Možnost využití venkovního vyhřívaného bazénu, tenisového kurtu, minigolfu a dalších.

  Prozatím nehodnoceno
 • Na Výsluní Garni hotel

  Na Výsluní Garni hotel

  Hotel Garni se nachází v podhůří Radhoště v městečku Rožnov pod Radhoštěm a nabízí cenově výhodné ubytování zejména pro delší pobyty.

  Prozatím nehodnoceno
 • Hotel a penzion El Greco Rožnov p. R.

  Hotel a penzion El Greco Rožnov p. R.

  Penzion s restaurací se nachází v srdci Valašska v městečku Rožnov pod Radhoštěm. Pokoje jsou luxusně vybavené, restaurace nabízí především řecké speciality, což vytváří netradiční atmosféru.

  Hodnocení 5 / 5 (1 hodnocení)
 • Penzion a restaurace Janoštík s.r.o.

  Penzion a restaurace Janoštík s.r.o.

  Nově zrekonstruovaný penzion se nachází v srdci Valašska, v CHKO Beskydy. Region Rožnovska nabízí řadu sportovních a kulturních aktivit. Penzion vlastní prostornou restauraci.

  Prozatím nehodnoceno
 • Penzion Vinium

  Penzion Vinium

  Penzion nabízí celoroční ubytování pro skupiny i jednotlivce s celkovou kapacitou 78 lůžek. Nachází se u lesoparku nedaleko centra atraktivního města Rožnov pod Radhoštěm.

  Prozatím nehodnoceno
 • Ubytování U Sluníčka

  Ubytování U Sluníčka

  Ubytování U Sluníčka v podhůří Beskyd poskytuje soukromí i luxus. Bydlení je součástí rodinného domku, výhodou je samostatný vchod, prostorná zahrada s příjemným posezením.

  Hodnocení 5 / 5 (2 hodnocení)
 • Penzion pod Radhoštěm

  Penzion pod Radhoštěm

  Penzion leží v malém městečku pod horou Radhošť. Nachází se nedaleko centra obce Rožnov pod Radhoštěm a v prostředí, které poskytuje kulturní vyžití, koupání, lyžování a další volnočasové aktivity.

  Prozatím nehodnoceno
 • Penzion Bečva

  Penzion Bečva

  Penzion s kapacitou 160 lůžek se nachází v malebném městečku Rožnov pod Radhoštěm. K nabídce hotelu patří kvalitní gastronomické a ubytovací služby, kadeřnictví, solárium, masáže a blízkém sousedství fitness.  

  Prozatím nehodnoceno
Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Doporučujeme