Hotel Stadion TJ Rožnov

Ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Ikona ubytování - hotel
Hotel Stadion TJ Rožnov
Pod Strání 2268
75661 Rožnov pod Radhoštěm

GPS: 49°27'55.609"N, 18°9'47.174"E
Zobrazit na mapě

Telefon: (+420) 571 648 011
Email: kempsport-tjroznov@wo.cz
Hodnocení 3.5 / 5 (2 hodnocení)

Velký areál u řeky Bečvy umožňuje ubytování v kempu v chatkách, stanech, přívěsech dále v hotelu Stadion, kde sídlí restaurace. TJ poskytuje také ubytování v Sokolovně. Ke komplexu patří i prostorné parkoviště, u něhož je zastávka ČSAD a benzínová pumpa, areálu sousedí městské koupaliště pro letní osvěžení.

Hotel Stadion

Toto zařízení je vhodné zejména pro pobyt sportovních kolektivů, školáků a méně náročných návštěvníků. Ideální pro soustředění, školení, pobyty dětí v přírodě. Hotel je vybaven 18 pokoji s celkovou kapacitou 48 lůžek. Dvou, tří nebo čtyřlůžkové pokoje vlastní umyvadlo, WC a sprchy jsou na každém patře společné. Pro účely školení neboli pojmutí většího množství lidí je součástí hotelu klubovna, v recepci a restauraci je umístěna televize s DVD, nechybí ani pokrytí Wi-Fi signálem. Mezi služby hotelu patří posilovna, rehabilitační linka s masážemi a saunou. Vedle hotelu se nalézá nově sportovní postavená hala.
Hotelová restaurace slouží jak pro rekreanty v kempu či hotelu, tak pro veřejnost. Kapacita je 50 míst, pro ubytování větších skupin lze zvýšit toto číslo na 120 míst. Restaurace je k dispozici i k pořádání firemních, vzdělávacích akcí, rodinných oslav, svateb apod.  

Kemp sport

Areál o ploše 4 ha umožňuje umístění pro 150 stanů nebo karavanů. V kempu se nachází budova se sociálním zařízením, kuchyňkou a prádelnou. Nechybí ani sportoviště se sítí na volejbal, stolní tenis, ohniště a bufet.

K rekreaci poslouží i několik chatek. Komfortně vybavená pětilůžková chata Pepina s dvěma ložnicemi a obývacím pokojem, vybavenou kuchyňkou má vlastní WC i sprchu. Chata Gizela také pětilůžková s jednou ložnicí, obývacím pokojem, vybavenou kuchyňkou, sociálním zařízením. Chata Lada je v kempu celkem 14x, je čtyřlůžková s kuchyňkou, WC, sprchy jsou společné v budově areálu.

 

Sokolovna

Nachází se v blízkosti náměstí T. G. Masaryka na kopci s rozhledem na město. Vhodné i pro dlouhodobé ubytování pracovníků firem. Poskytuje 12 pokojů s celkovou kapacitou 43 míst. Pokoje jsou děleny po jednom až čtyřech lůžkách. Součástí ubytovny je společná kuchyňka, sprchy a WC.

Nabídka TJ je bohatá. Naplánujeme vám školní výlety, školu v přírodě, lyžařské výcviky, sportovní soustředění, společenské akce a spoustu dalších. Zajistíme ubytování, celodenní stravování, naplánujeme výlety a sportovní vyžití, ke kterým patří např. bowling, horolezecká stěna, squash, tenis, plavání s tobogánem, posilovna atd.  

K zábavě poslouží lanové centrum Gibon hned vedle ubytování, trampolíny, koloběžky, jízdárna, kluziště. V zimě vhodné podmínky k lyžování na udržovaných, uměle zasněžovaných střediscích na Horní Bečvě, Pustevnách či Soláni. V letním období osvěží rožnovské koupaliště nebo aquaparky ve Frenštátě pod Radhoštěm nebo Valašském Meziříří. Bezpochyby nejatraktivnější je návštěva Valašského muzea v přírodě vzdáleného pár minut pěší chůzí. K okolí patří také turistické a cykloturistické výlety po Valašských hřebenech, zejména pak na horu Radhošť či Lysou horu.

Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Další ubytování