Kempy

Kempování asi zná každý, ale pro jistotu zde upřesníme o co se jedná. Kempy jsou většinou vyhrazené území, na kterých se můžeme ubytovat ve vlastních ubytovacích zařízeních jako jsou stany či karavany, nebo můžeme využít chatek, pokud je kemp nabízí. V kempech nalezneme společné sociální zařízení a kuchyňku. Některé kempy mají možnost připojení elektřiny nebo poskytují další služby jako restaurace, drobná prodejna či zábavní činnosti přímo v kempu. Kempy jsou určeny především pro méně náročné turisty, protože neposkytují pohodlí kamenných ubytovacích zařízení.

Kempy jsou v provozu pouze v letní sezónu - ovšem můžeme narazit na výjimky, zejména z kempů poskytujících ubytování v chatkách nebo částech objektů kempu samotného.

Na tomto portále se s kempy setkáte pod žlutou ikonou: Ikona ubytování v kempu

Upřesněte jaké ubytování hledáte

Nalezené ubytování

 • Camping Rožnov

  Rožnov pod Radhoštěm Camping Rožnov

  Čtyřhvězdičkový camp v podhůří Radhoště nabízí ubytování pro 276 osob v chatách, bungalovech a dále je zde plocha pro karavany a stany. V areálu je venkovní bazén, obchůdky, restaurace, sportovní areál, diskotéky.

  Hodnocení 4.5 / 5 (2 hodnocení)
 • Kemp Pod Lipami

  Dolní Bečva Kemp Pod Lipami

  Camp Vám nabízí stanování či ubytování v karavanech v krásné přírodě obce Dolní Bečva. Obec leží pod horou Radhošť a je vzdálena cca 5 km od města Rožnov pod Radhoštěm. 

  Prozatím nehodnoceno
Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Doporučujeme