Penziony

Slovem "penzion" by se dal nazvat hotel menších rozměrů. Obvykle se jedná o rodinné zařízení poskytující ubytování pro několik desítek osob. Obecně se udává, že penzion by měl mít nejméně 10 lůžek při minimálně pěti pokojích s ubytovacími službami srovnatelnými s hotely. Většinou je v poskytovaných službách také stravování formou polopenze nebo plné penze.

V České republice jsou penziony hojně vyhledávány především pro svou cenovou dostupnost, přičemž mohou poskytovat služby srovnatelné s hotely stejných kategorií.

Na Rožnovsku se můžete ubytovat ve třech desítkách penzionů. Pro označení penzionu je na celém portále použita modrá ikona: Ikona penzionu

Penziony se mohou řadit do 4 kategorií:

* Tourist
** Economy
*** Standard
**** First Class

Upřesněte jaké ubytování hledáte

Nalezené ubytování

 • Penzion Garni

  Rožnov pod Radhoštěm Penzion Garni

  Penzion, či spíše apartmán s celkovou kapacitou 10 osob v nádherně zrekonstruované vile z roku 1931. Penzion se nachází v klidné části Rožnova a disponuje velkou zahradou.

  Ceny od: 350,-
  Hodnocení 5 / 5 (1 hodnocení)
 • Penzion Hradisko

  Rožnov pod Radhoštěm Penzion Hradisko

  Penzion Hradisko představuje ideální ubytování pro milovníky koní. Koňské stáje hostům umožňují projížďky na koních včetně tréninku po boku zkušených instruktorů. Areál penzionu se nachází na samotě nad Rožnovem (cca 2,5km) v blízkosti zříceniny Rožnovského hradu.

  Ceny od: 330,-
  Hodnocení 1 / 5 (1 hodnocení)
 • Vila Hedvika

  Rožnov pod Radhoštěm Vila Hedvika

  Vila Hedvika je apartmán zařazen do tříhvězdičkové skupiny. Nabízí ubytování v klidné lokalitě Rožnova pod Radhoštěm avšak nedaleko centra města. Okolní prostředí lesů a luk se svěžím horským vzduchem prospěje zajisté každému.

  Prozatím nehodnoceno
 • Ubytování U Hrádečku

  Prostřední Bečva Ubytování U Hrádečku

  Ubytování U Hrádečku v centru obce Prostřední Bečva nabízí hned tři ubytovací zařízení. K dispozici je rodinný dům pro 8 osob, chata pro 5 osob a srub pro 4 osoby. Všechny se nachází na travnatém pozemku o rozloze 10 000 m2, který obtéká řeka Bečva.

  Ceny od: 250,-
  Prozatím nehodnoceno
 • Koliba pod Horů

  Dolní Bečva Koliba pod Horů

  Koliba pod Horu spadá do katastru obce Dolní Bečva. Nabízí ubytování v 5 pokojích. Součástí penzionu je restaurace s výbornou kuchyní a příjemnou obsluhou. Každou sobotu pořádáme cimbálové večery.

  Prozatím nehodnoceno
 • Pension U Blinků

  Dolní Bečva Pension U Blinků

  Penzion má bezbariérový přístup do přízemí, ve kterém jsou dva dvojlůžkové pokoje. Další 4 pokoje se nachází v patře a mají své vlastní sociální zařízení a kuchyňskou linku. Pořádáme rodinné oslavy, firemní akce či jiné. Domácí mazlíčci mají zde své kotce. 

  Ceny od: 300,-
  Hodnocení 5 / 5 (1 hodnocení)
 • Penzion Obora

  Prostřední Bečva Penzion Obora

  Penzion Obora se nachází v malebném prostředí valašských Beskyd v obci Prostřední Bečva. Rodinný penzion s kapacitou 14 lůžek Vám učaruje domácí atmosférou a překrásnou přírodou pohoří Beskyd.

  Ceny od: 590,-
  Prozatím nehodnoceno
 • Restaurace & penzion Staré Časy

  Horní Bečva Restaurace & penzion Staré Časy

  Nově zrekonstruovaný hotel se nachází v centru obce a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Všechny pokoje jsou NEKUŘÁCKÉ! Součástí penzionu je restaurace, velký sál a místnost s krbem. V celém penzionu je připojení k WI-FI zdarma. 

  Prozatím nehodnoceno
 • Penzion Pod přehradou

  Horní Bečva Penzion Pod přehradou

  Penzion pod přehradou Vám nabízí ubytování na krásném místě u přehrady. Ubytovat se můžete v jednolůžkových, dvojlůžkových nebo čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj je vybaven. Součást penzionu tvoří restaurace. 

  Ceny od: 360,-
  Prozatím nehodnoceno
 • Penzion Rališka

  Horní Bečva Penzion Rališka

  Penzion je vzdálený 3 km od centra obce. Nabízí ubytování v apartmánech pro 4 či 9 osob. Parkování před objektem. Domácí mazlíčci povoleni. Pouhých několik metrů od objektu se nachází sjezdovka.

  Hodnocení 5 / 5 (1 hodnocení)
 • Penzion U přehrady a chatky

  Horní Bečva Penzion U přehrady a chatky

  Atraktivnost penzionu zvětšuje jeho umístění u přehrady a v blízkosti lyžařských sjezdovek. Nabízí ubytování nejen v penzionu, ale také v chatkách. Možnost polopenze.    

  Prozatím nehodnoceno
 • Penzion "Na Lůkách"

  Horní Bečva Penzion

  Díky své poloze je dobrým východiskem pro pěší turistiku. Kapacita penzionu činí 36 lůžek. Nabízíme ubytování v penzionu, v apartmá nebo v chatkách. Každý pokoj, apartmá i chatka mají své sociální zařízení.

  Hodnocení 1.33 / 5 (3 hodnocení)
 • Na dolinkách - Penzion pod Soláněm

  Hutisko-Solanec Na dolinkách - Penzion pod Soláněm

  Penzion pod Soláněm poskytuje celoroční ubytování ve vyhledávané rekreační a přírodně atraktivní oblasti. Vhodné pro rodiny s dětmi, k ubytování patří velká zahrada s hřištěm a v zimě kluziště. Nedaleko se nachází letní koupaliště nebo lyžařské vleky.

  Prozatím nehodnoceno
 • Penzion Eva

  Hutisko-Solanec Penzion Eva

  Penzion se nachází v obci Hutisko Solanec a je schopen ubytovat až 37 osob v kompletně vybavených pokojích. Je postaven u lesa na pozemku 5 ha, který je ideální pro vyžití rodin s dětmi. Penzion vlastní jídelnu s možností celodenního stravování.

  Prozatím nehodnoceno
 • Penzion Horalka

  Valašská Bystřice Penzion Horalka

  Penzion Horalka se nalézá ve Valašské Bystřici uprostřed Valašska. Nabízí komfortní ubytování určené k relaxaci, odpočinku, ale i k firemním jednáním a školícím kurzům. V blízkosti Ski areál Búřov a přehrada Bystřička.

  Prozatím nehodnoceno
 • Penzion Na Bařinách

  Valašská Bystřice Penzion Na Bařinách

  Penzion se nachází v centru obce Valašská Bystřice. Ubytování v jednoduše zařízených podkrovních pokojích pojme celkem 30 osob. Penzion je znám především svou restaurací a posezením na letní terase.

  Prozatím nehodnoceno
 • Penzion Na Hřišti

  Valašská Bystřice Penzion Na Hřišti

  Nachází se 500 m od centra obce Valašská Bystřice v srdci Valašska. Penzion je vhodný zejména pro školní pobyty a sportovní soustředění je možno se zde ubytovat i dlouhodobě. Stravování je v penzionu zajištěno.

  Prozatím nehodnoceno
 • Penzion Valaška

  Valašská Bystřice Penzion Valaška

  Tento Penzion je postarší budova, která nabízí ubytování v útulných pokojích v centru Valašska. K penzionu patří stravování formou polopenze, hřiště, bazén a příjemné posezení u krbu na svěžím vzduchu.

  Hodnocení 5 / 5 (3 hodnocení)
 • Hotel a penzion El Greco Rožnov p. R.

  Rožnov pod Radhoštěm Hotel a penzion El Greco Rožnov p. R.

  Penzion s restaurací se nachází v srdci Valašska v městečku Rožnov pod Radhoštěm. Pokoje jsou luxusně vybavené, restaurace nabízí především řecké speciality, což vytváří netradiční atmosféru.

  Hodnocení 5 / 5 (1 hodnocení)
 • Penzion a restaurace Janoštík s.r.o.

  Rožnov pod Radhoštěm Penzion a restaurace Janoštík s.r.o.

  Nově zrekonstruovaný penzion se nachází v srdci Valašska, v CHKO Beskydy. Region Rožnovska nabízí řadu sportovních a kulturních aktivit. Penzion vlastní prostornou restauraci.

  Prozatím nehodnoceno
 • Pension u Lesa

  Horní Bečva Pension u Lesa

  Pension se nachází na hranici obcí Prostřední a Horní Bečvy. Spadá do CHKO. Kapacitou jsou 4 lůžka, 2 přistýlky a jedna dětská postel. Kuchyň je vybavena a připravena k vaření. Domácí zvířata nejsou povolena. 

  Prozatím nehodnoceno
 • Penzion Vinium

  Rožnov pod Radhoštěm Penzion Vinium

  Penzion nabízí celoroční ubytování pro skupiny i jednotlivce s celkovou kapacitou 78 lůžek. Nachází se u lesoparku nedaleko centra atraktivního města Rožnov pod Radhoštěm.

  Prozatím nehodnoceno
 • Ubytování U Sluníčka

  Rožnov pod Radhoštěm Ubytování U Sluníčka

  Ubytování U Sluníčka v podhůří Beskyd poskytuje soukromí i luxus. Bydlení je součástí rodinného domku, výhodou je samostatný vchod, prostorná zahrada s příjemným posezením.

  Hodnocení 5 / 5 (2 hodnocení)
 • Penzion pod Radhoštěm

  Rožnov pod Radhoštěm Penzion pod Radhoštěm

  Penzion leží v malém městečku pod horou Radhošť. Nachází se nedaleko centra obce Rožnov pod Radhoštěm a v prostředí, které poskytuje kulturní vyžití, koupání, lyžování a další volnočasové aktivity.

  Prozatím nehodnoceno
 • Penzion Beskyd

  Dolní Bečva Penzion Beskyd

  Penzion Beskyd je umístěn v krásném prostředí Beskyd v obci Dolní Bečva. Nabízí ubytování v pokojích nebo v apartmánu. Dále také společenskou místnost s krbem a venkovní posezení u ohniště. Parkovací místa jsou v oploceném areálu.

  Prozatím nehodnoceno
 • Penzion Bečva

  Rožnov pod Radhoštěm Penzion Bečva

  Penzion s kapacitou 160 lůžek se nachází v malebném městečku Rožnov pod Radhoštěm. K nabídce hotelu patří kvalitní gastronomické a ubytovací služby, kadeřnictví, solárium, masáže a blízkém sousedství fitness.  

  Prozatím nehodnoceno
 • Penzion Myslivna

  Hutisko-Solanec Penzion Myslivna

  Myslivna nabízí ubytování s celkovou kapacitou 16 lůžek a zároveň poskytuje stravování nejen pro hosty ale i pro širokou veřejnost. Penzion se nachází v podhůří Beskyd v obci Hutisko Solanec pod bájnou horou Radhošť.

  Ceny od: 250,-
  Prozatím nehodnoceno
 • U Boženky

  Vigantice U Boženky

  Jedná se o nově postavený rodinný penzion v klidné části obce Vigantice. Nabízíme ubytování až pro 20 osob ve čtyřech dvoulůžkových pokojích (ve dvou s možnosti přistýlky), a ve dvou prostorných apartmánech se samostatnou ložnicí pro čtyři osoby s možnosti přistýlky.

  Ceny od: 325,-
  Hodnocení 5 / 5 (1 hodnocení)
Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Doporučujeme