Restaurace & penzion Staré Časy

Ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Ikona ubytování - penzion
Restaurace & penzion Staré Časy
Horní Bečva 367
75657 Horní Bečva

GPS: 49°25'57.540"N, 18°17'13.164"E
Zobrazit na mapě

Telefon: +420 571 610 844
Email: penzion-starecasy@seznam.cz
Prozatím nehodnoceno

Historie penzionu sahá až do roku 1942. V roce 2008 byla zahájena celková rekonstrukce a penzion byl znovu otevřen v červnu roku 2010.

Ubytování je vhodné nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro manželské páry toužící po kvalitním ubytování a soukromí, turisty a další zájemce. Jsme schopni zajistit ubytování také pro obchodní cestující nebo firemní klientelu.

Dvojlůžkový pokoj Vám nabídne manželskou postel, moderní nábytek z masivu a TV. Koupelna se sprchovým koutem je součástí pokoje. Všechny lůžka lze rozdělit a je možnost přidání postýlky nebo přistýlky pro děti.

Dvojlůžkový pokoj s terasou je vybaven manželskou kovovou postelí, nábytek z masivu, TV a koupelnou. Pokoj je v romantickém stylu. Tento pokoj má navíc krásnou terasu s vyhlídkou na obec a její okolí. Nově jsme pro Vás připravili luxusní vířivku.

 Dvojlůžkový pokoj „Staré časy“ je zařízen ve stylu 19tého století. Budete si zde připadat jako za starých časů. Pokoj je vybaven pohodlnou manželskou postelí pro Vás a pro Vaše děti stylovou kolébkou. V pokoji dále najdete nábytek, TV a také koupelnu.

Dále zde máme i apartmá „Staré časy“, které je připraveno pro celou Vaši rodinu. Apartmán uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Obsahuje vyřezávanou manželskou postel, rozkládací pohodlnou pohovku, pracovní stůl, TV a prostornou koupelnu.

Pokoje jsou nekuřácké! Po domluvě lze ubytovat i svého domácího mazlíčka.

Součástí penzionu je útulná restaurace, velký společenský sál a místnost s krbem. V celém penzionu je zdarma připojení WI-FI.

 

Díky svému umístěnu ve středu obce se stává více populárním. Jen několik metrů to máte k obchodům (květinářství, potraviny, oblečení, drogerie), ke kostelu, k poště a také ke kadeřnictví. Ve vzdálenosti cca 1km se nachází přehrada. Sukenická rozhledna je vzdálená cca 3km. Ve vedlejší vesnici – Prostřední Bečva – můžete využít jezdecký areál. Na Pustevnách uvidíte krásné stavby známého architekta Dušana Jurkoviče. Pokud se vydáte z Pusteven na horu Radhošť, po cestě narazíte na sochu Radegasta. Na Radhošti dále najdete kapli sv. Cyrila a Metoděje a jejich sochu. V Rožnově pod Radhoštěm stojí za podívanou Valašské muzeum v přírodě, které je druhé nejstarší v celé Evropě. V Rožnově dále najdete zábavní Gibon park, kino, koupaliště, krytý bazén, golfové hřiště nebo pivovar. Vodní nádrž Šance je daleko 25km. Ve vzdálenosti cca 18km směrem na východ dojedete do sousední země Slovensko.

V zimních obdobích je v okolí hned několik sjezdovek (například: Rališka, Sachova studánka, Pustevny, Bílá a další). Na své si přijdou i milovníci běžeckého lyžování. Na ně zde čeká mnoho upravovaných běžkařských tratí. 

Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Další ubytování