Ubytování na Dolní Bečvě

Dolní Bečva je vesnice v malebném prostředí Beskyd, 6 km východně od Rožnova pod Radhoštěm. K Dolní Bečvě patří také hora Radhošť, jejíž vrchol je vzdálen cca 7 km od centra obce (po zelené turistické trase). Dolní Bečva představuje ideální místo pro vyjížďky po okolí, kde po cyklostezce můžeme vyrazit na Horní Bečvu k místní přehradě, nebo na Rožnovskou stranu do Valašského muzea v přírodě.

Ubytovat se na Dolní Bečvě můžete v některém z místních penzionů, obecní turistické ubytovně, v řadě soukromých ubytování nebo v kempu. Dokonce se lze ubytovat přímo na vrcholu Radhoště, kde se nachází horský hotel. Bližší informace o ubytovacích zařízeních jsou zobrazeny níže. 

Upřesněte jaké ubytování hledáte

Nalezené ubytování

 • Chata Amos

  Chata Amos

  Chata Amos je pěkná, prostorná a plně vybavená chalupa v chráněné krajinné oblastí Beskyd. Vhodná pro rekreaci, rodinné a firemní akce s možností ubytování až pro 34 osob.

  Ceny od: 270,-
  Prozatím nehodnoceno
 • Hotel Radegast

  Hotel Radegast

  Hotel se nachází na vrcholu hory Radhošť. Nabízí ubytování v 13 pokojích s kapacitou 55 osob. Z pokojů je překrásný výhled do okolí. Součástí hotelu je restaurace. Ideální místo pro turisty nebo sportovce. Ubytovat se zde můžou ale i rodiny s dětmi a jiní.

  Prozatím nehodnoceno
 • Dana Štamposká

  Dana Štamposká

  Kapacita apartmánu je 6 osob. Stravovat se můžete v nedalekých restauracích nebo si něco sami uvařit v kuchyňce. 

  Prozatím nehodnoceno
 • Koliba pod Horů

  Koliba pod Horů

  Koliba pod Horu spadá do katastru obce Dolní Bečva. Nabízí ubytování v 5 pokojích. Součástí penzionu je restaurace s výbornou kuchyní a příjemnou obsluhou. Každou sobotu pořádáme cimbálové večery.

  Prozatím nehodnoceno
 • Pension U Blinků

  Pension U Blinků

  Penzion má bezbariérový přístup do přízemí, ve kterém jsou dva dvojlůžkové pokoje. Další 4 pokoje se nachází v patře a mají své vlastní sociální zařízení a kuchyňskou linku. Pořádáme rodinné oslavy, firemní akce či jiné. Domácí mazlíčci mají zde své kotce. 

  Ceny od: 300,-
  Hodnocení 5 / 5 (1 hodnocení)
 • RS Bučina

  RS Bučina

  Rekreační středisko Vám nabízí ubytování v hlavní budově nebo v chatkách. Sociální zařízení pro chatky je společné v areálu. V areálu můžete využít sportovního hřiště či ohniště. Parkování zdarma u objektu.

  Prozatím nehodnoceno
 • Ubytovna Sportstadion

  Ubytovna Sportstadion

  Ubytování ve sportovním areálu Dolní Bečvy. K dispozici je Vám 9 pokojů s celkovou kapacitou 22 lůžek. Možnost i stanování. V areálu se nachází fotbalové hřiště, minigolf, dětské hřiště, plážový volejbal a bufet.

  Ceny od: 190,-
  Prozatím nehodnoceno
 • Chalupa U Kapličky

  Chalupa U Kapličky

  Chalupa je umístěna na tichém místě v obci Dolní Bečva. Kapacita je 12 osob. Součástí chalupy je neoplocená zahrada s víceúčelovým hřištěm a pergola. Parkování přímo u objektu. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

   

  Prozatím nehodnoceno
 • Penzion Beskyd

  Penzion Beskyd

  Penzion Beskyd je umístěn v krásném prostředí Beskyd v obci Dolní Bečva. Nabízí ubytování v pokojích nebo v apartmánu. Dále také společenskou místnost s krbem a venkovní posezení u ohniště. Parkovací místa jsou v oploceném areálu.

  Prozatím nehodnoceno
 • Kemp Pod Lipami

  Kemp Pod Lipami

  Camp Vám nabízí stanování či ubytování v karavanech v krásné přírodě obce Dolní Bečva. Obec leží pod horou Radhošť a je vzdálena cca 5 km od města Rožnov pod Radhoštěm. 

  Prozatím nehodnoceno
Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Doporučujeme