Chalupa U Kapličky

Ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Ikona ubytování - chata/chalupa
Chalupa U Kapličky
Dolní Bečva 100
75655 Dolní Bečva

GPS: 49°27'36.720"N, 18°12'53.640"E
Zobrazit na mapě

Telefon: +420 608 919 211
Prozatím nehodnoceno

Chalupa spadá do katastru obce Dolní Bečva. Od centra je vzdálena cca 3km. Maximální kapacita je 12 osob. V chalupě je 9 místností (kuchyně, dvě ložnice, obývací pokoj, 2x WC, koupelna s vanou a umyvadlem, koupelna se sprchovým koutem a umyvadle, velké podkroví). V jedné ložnici je dvojlůžko a v druhé jsou dvě jedno-lůžka. V podkroví se nachází 6x jedno-lůžka. Obývací pokoj je rozkládací sedačka. Kuchyňka je plně vybavena (plynový sporák s elektrickou troubou, toustovač, mikrovlnná trouba, varná konvice, 2x lednička s mrazákem). V celém objektu je připojení k internetu. V chaloupce dále najdete 2x TV, satelit, DVD, rádio. Uvnitř chalupy je sauna. Voda je zde pitná. Pro její ohřev slouží elektrický bojler. Vytápění je pomocí krbových kamen nebo elektrické. Parkovací místa jsou přímo u objektu. Své domácí mazlíčky můžete vzít sebou.

U chalupy je velká neoplocená zahrada, na které můžete hrát volejbal (síť zapůjčíme), fotbal nebo další míčové hry. Jen pár metrů daleko protéká malý potůček. Pro děti pískoviště. Na zahradě najdete pergolu s cca 25 místy, krbem a venkovním ohništěm.

Stravovat se můžete buď sami (co si uvaříte) nebo cca 800m se nachází penzion. Přibližně v té samé vzdálenosti je obchod.

 

Jen 100m je vzdálená kaplička. V centru obce najdete obecní úřad, cukrárnu, obchody, knihovnu, kostel, halu, tenisové kurty, sportovní areál. Mezi zajímavá místa v okolí patří: Dolní Bečva – hora Radhošť (1129m), Rožnov pod Radhoštěm - Valašské muzeum v přírodě, koupaliště, zábavní park, golfové hřiště, Kopřivnice – muzeum Tatry, Valašské Meziříčí – zámek Kinsky, Prostřední Bečva – jízdárna, Pustevny, Horní Bečva – přehrada, Sukenická rozhledna, Ostravice – vodní nádrž Šance. 

Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Další ubytování