Ubytování v Hutisku-Solanci

Hutisko-Solanec je především vyhledávanou lyžařskou destinací a to zejména kvůli sjezdovkám na Soláni a Čartáku. Lyžaři si mohou vybrat ze 13 sjezdovek různých obtížností a na své si zde příjdou také milovníci běžeckého lyžování.

Na výlety se můžete vydat do Rožnova pod Radhoštěm (7 km) či na Pustevny (14 km), kde naleznete další lyžařské areály.

Ubytování je soustředěno především kolem lyžařských areálů, kde nalezneme několik hotelů a penzionů, ale můžeme se ubytovat také v centru obce.

Upřesněte jaké ubytování hledáte

Nalezené ubytování

 • Turisthotel Euro

  Turisthotel Euro

  Tento hotel se nachází v prostředí Valašských Beskyd v obci Hutisko Solanec nedaleko Rožnova pod Radhoštěm. K chloubě hotelu patří veřejné koupaliště, které je v okolí velmi populární. Ubytovat se lze také ve vlastním stanu či karavanu, pro které je zde vyhrazena část areálu.

  Prozatím nehodnoceno
 • Myacentrum

  Myacentrum

  Hotel sídlí v obci Hutisko Solanec po cestě na vrchol Soláň v zalesněném kopcovitém terénu. Ubytování je možno v celkem 15 pokojích, přistýlkami lze docílit kapacity až 65 lůžek. Hotel poskytuje velké množství vyžití.

  Hodnocení 2 / 5 (1 hodnocení)
 • Na dolinkách - Penzion pod Soláněm

  Na dolinkách - Penzion pod Soláněm

  Penzion pod Soláněm poskytuje celoroční ubytování ve vyhledávané rekreační a přírodně atraktivní oblasti. Vhodné pro rodiny s dětmi, k ubytování patří velká zahrada s hřištěm a v zimě kluziště. Nedaleko se nachází letní koupaliště nebo lyžařské vleky.

  Prozatím nehodnoceno
 • Chata Moravia

  Chata Moravia

  Soláň Moravia je rekreační areál na jižní straně vrchu Soláň nacházející se v nadmořské výšce 861 m. Nabízí celoroční ubytování v plně vybavených chatách v klidném a tichém prostředí, které ruší jen ptačí štěbetání.

  Prozatím nehodnoceno
 • Horský hotel Čarták

  Horský hotel Čarták

  Čarták je horský hotel, nachází se na hřebenu Soláni, který je spojnicí vrcholů Vsacký Cáb a Bumbálka. Hotel je vyhledáván především v zimě, neboť Soláň je významným lyžařským střediskem. V létě nadchne krásná příroda s úžasným výhledem.

  Prozatím nehodnoceno
 • Penzion Eva

  Penzion Eva

  Penzion se nachází v obci Hutisko Solanec a je schopen ubytovat až 37 osob v kompletně vybavených pokojích. Je postaven u lesa na pozemku 5 ha, který je ideální pro vyžití rodin s dětmi. Penzion vlastní jídelnu s možností celodenního stravování.

  Prozatím nehodnoceno
 • Chalupa - Marie Volková

  Chalupa - Marie Volková

  Chata je vzdálená asi 1,5 km od centra obce Hutisko - Solanec. Typická valašská chaloupka poskytuje ubytování pro 8 osob a nachází se v kopcích v klidném prostředí se svěžím horským vzduchem.

  Prozatím nehodnoceno
 • Chalupa - Karel Pospěch

  Chalupa - Karel Pospěch

  Chalupa leží v obci Hutisko Solanec na samotě asi 3 km od centra obce v části zvané Zákopčí. K ubytování patří venkovní bazén a altán s posezením. Toto místo je vyhlášeno houbařským rájem v širokém okolí.

  Hodnocení 5 / 5 (1 hodnocení)
 • Chalupa na Poskli

  Chalupa na Poskli

  Nově postavená útulná chaloupka s prvky dřevěnice se nachází 1,5 km od centra obce Hutisko Solanec v části zvané Poskla a nabízí krásný výhled na horu Radhošť a Černou horu. Poskytuje ubytování pro celkem 8 osob.

  Ceny od: 1300,-
  Prozatím nehodnoceno
 • Penzion Myslivna

  Penzion Myslivna

  Myslivna nabízí ubytování s celkovou kapacitou 16 lůžek a zároveň poskytuje stravování nejen pro hosty ale i pro širokou veřejnost. Penzion se nachází v podhůří Beskyd v obci Hutisko Solanec pod bájnou horou Radhošť.

  Ceny od: 250,-
  Prozatím nehodnoceno
 • Dorotíkova chalupa

  Dorotíkova chalupa

  Celoroční ubytování pro 10 osob nabízí útulná chaloupka ve vesničce Hutisko Solanec, postavená nedaleko lesa avšak snadno dostupná. V létě na chalupě využijete bazén, v zimním období saunu k příjemnému odpočinku po lyžování na místních svazích.

  Ceny od: 450,-
  Hodnocení 2 / 5 (1 hodnocení)
Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Doporučujeme