Horský hotel Čarták

Ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Ikona ubytování - hotel
Horský hotel Čarták
Solanec pod Soláňem 186
75662 Hutisko-Solanec

GPS: 49°23'22.920"N, 18°14'34.440"E
Zobrazit na mapě

Telefon: +420 571 644 265
Email: grycova@solansedlo.cz
Prozatím nehodnoceno

Ubytování prošlo rekonstrukcí, všechny pokoje jsou vybaveny stylovým dřevěným nábytkem. Pokojů je celkem 20 s kapacitou 55 lůžek. Pokoje jsou dvou až čtyřlůžkové, jedno apartmá a turistické pokoje bez sociálního zařízení. K vybavení pokojů patří vlastní sociální zařízení, televize a bezdrátové připojení k internetu přes wifi síť. Ubytování je možné i ve dvou chatách pro 5 až 6 osob. Chaty jsou vybaveny kuchyňkou, sociálním zařízením, televizí se satelitním přijímačem, elektrickým vytápěním a možno lze sebou vzít i psího mazlíčka.

Stravování poskytuje hotelová restaurace, kterou lze také využít k pořádání svateb, konferencí, firemních večírků či oslav. Kapacita sálu je 65 osob. Na svatební den bude zařízena výzdoba, svatební menu, ubytování pro všechny hosty a dále leze zajistit cimbálovou muziku, barmanskou show, DJ atd. Krásný obřad lze zajistit ve stylové Zvonici nebo v altánu na zahradě U Hofmanů. Hotel je připraven i k ubytování pro lyžařské výcviky, školní nebo ozdravné pobyty, školy v přírodě.

Čarták poslouží k ubytování v letních i zimních měsících. V zimě je zdarma zajištěn skibus do lyžařského střediska Soláň Karolinka. Přes Čarták vede udržovaná běžkařská trať. V létě je malebné prostředí ideální k turistice i cykloturistice, v areálu je pro tyto účelu uzamykatelná úschovna kol a další služby s tímto spojené. Na místě se lze zabavit na beachvolejbalovém hřišti, travnatém hřišti, v sauně. K dispozici je společenská místnost s plazmovou televizí, dětský koutek nebo lze využít nabídku agentury AZ, která vám naplánuje výlet, vzdělávací, sportovní i zábavné programy. Atraktivními místy v okolí je Valašské muzeum v přírodě Rožnov pod Radhoštem, malebné Pustevny a hora Radhošť.  

Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Další ubytování