Ubytovna Sportstadion

Ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Ikona ubytování - turistická ubytovna
Ubytovna Sportstadion
Dolní Bečva 340
75655 Dolní Bečva

GPS: 49°27'17.280"N, 18°11'37.320"E
Zobrazit na mapě

Telefon: 608757223
Email: obec@dolnibecva.cz
Prozatím nehodnoceno

Ubytovna Sportstadion se nachází necelých 500m od centra obce. Nabízíme Vám ubytování v 9 pokojích s kapacitou 22 lůžek. Pokoje jsou rozděleny na dvojlůžkové a třílůžkové. Součástí ubytovny je velká společenská místnost a vybavená kuchyňka, která je Vám k dispozici. Je zde také možnost stanovat.

V areálu najdete fotbalové hřiště, bufet, 2x dětské hřiště (skluzavka, houpačky, průlezky, pískoviště) a minigolf. Těsně vedle areálu teče řeka Bečva, kolem které vede cyklostezka. Je zde krásný výhled na horu Radhošť (1129). Vidět můžete vysílač, hotel Radegast a také kapli sv. Cyrila a Metoděje.  

V letních obdobích se zde konají zábavy, soutěže, fotbalová utkání, hasičské soutěže. Možnost zde pořádat také oslavy, svatby, školení a další.

 

Jak už bylo výše zmíněno, ubytování se nachází cca 500m od centra obce, kde najdete obecní úřad, poštu, cukrárnu, obchod s potravinami, fontánku, tenisové kurty, kostel sv. Antonína Paduánského, halu a ZŠ. V sousední obci Prostřední Bečva můžete navštívit jezdecký areál. Na Horní Bečvě naleznete přehradu nebo Sukenicku rozhlednu. Rožnov pod Radhoštěm je známý především Valašským muzeem v přírodě, které se dělí na tři části – Mlýnská dolina, Dřevěné městečko a Valašská dědina. Mezi další zajímavá místa v okolí patří Pustevny, Kopřivnice, Valašské Meziříčí, Trojanovice a další. 

Ceník ubytování

Pokoj Cena za lůžko a noc
Dvoulůžkový pokoj se společným sociálním zařízením na patře 290 Kč
Třílůžkový pokoj se sociálním zařízením 320 Kč
Třílůžkový pokoj se společným sociálním zařízením na patře 260 Kč

V ceně ubytování je použití společenské místnosti s kuchyňkou k přípravě a ohřevu jídla.

Ubytování pro skupiny o počtu nejméně 14 osob (max. kapacita 22 lůžek):
Cena za lůžko/noc/ osobu 190 Kč (vyjma Silvestrovského pobytu, který činí za lůžko/noc/ osobu 240 Kč).

Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Další ubytování