Ubytování na Prostřední Bečvě

Jak již název napovídá, Prostřední Bečva se nachází mezi obcemi Dolní Bečva a Horní Bečva. Obec je  známá díky Pustevnám, které patří do jejího katastru. Pustevny jsou lákadlem nejen pro turisty, kteří zde putují obdivovat Jurkovičovy stavby, nádherný výhled nebo zde začínají svou pouť na Radhošť, ale také pro lyžaře, kteří zde naleznou několik sjezdovek a vleků. Vesnicí prochází cyklostezka kolem řeky Bečvy, která poskytuje ideální podmínky pro cyklistické výlety po okolí.

Ubytovat se můžeme dokonce i přímo na Pustevnách, případně v obci, kde se nabízí mnoho penzionů, apartmánů a i několik kempů.

Upřesněte jaké ubytování hledáte

Nalezené ubytování

 • Ubytování U Hrádečku

  Ubytování U Hrádečku

  Ubytování U Hrádečku v centru obce Prostřední Bečva nabízí hned tři ubytovací zařízení. K dispozici je rodinný dům pro 8 osob, chata pro 5 osob a srub pro 4 osoby. Všechny se nachází na travnatém pozemku o rozloze 10 000 m2, který obtéká řeka Bečva.

  Ceny od: 250,-
  Prozatím nehodnoceno
 • Hotel Tanečnica

  Hotel Tanečnica

  Tanečnica poskytuje komfortní ubytování na horách nejen v zimním období. Nachází se v nadmořské výšce 1018 m na samém vrcholu Pusteven. K nabídce hotelu patří např. vyhřívaný krytý bazén, dětský koutek. Ke stravování lze využít hotelovou restauraci nebo vinárnu.

  Prozatím nehodnoceno
 • Škola v přírodě

  Škola v přírodě

  Škola v přírodě leží na okraji obce Prostřední Bečva. Kapacita budovy je 85 míst. Kromě hlavní budovy se na pozemku o rozloze 30 000 m2 nachází samostatná dřevěná budova školy, 2 chatky, několik různých hřišť, ohniště, houpačky, posezení.

  Prozatím nehodnoceno
 • Růčka Stanislav

  Růčka Stanislav

  Apartmán se nachází nedaleko centra obce Prostřední Bečva a poskytuje ubytování ve čtyřech pokojích pro celkem 8 lidí. Je součástí přízemí rodinného domu se společnou verandou a schodištěm. V rámci ubytování můžete využít tenisový kurt, venkovní bazén a posezení na zahradě.

  Prozatím nehodnoceno
 • Růčková Marta

  Růčková Marta

  Chalupa pod Březí je rodinný dřevěný domek, poskytující ubytování v odděleném patře s vlastním vchodem. Ubytování je možné pro 2 až 10 osob v celkem třech pokojích. Nachází se na polosamotě 2 km od centra obce. Vhodné pro rodiny s dětmi, milovníky klidu a relaxace v přírodě.

  Prozatím nehodnoceno
 • Maciga Robert

  Maciga Robert

  Velice atraktivní ubytování nedaleko centra obce Prostřední Bečva má kapacitu celkem 14 lůžek. Pronajmout si lze dva apartmány a jednu chatu. Určitě vás potěší velké množství poskytovaných služeb jako např. vířivá vana, sauna, bazén, kulečník, dětské hřiště.

  Prozatím nehodnoceno
 • Vaňková Daniela

  Vaňková Daniela

  Ubytování leží v horském údolí Beskyd v odlehlé části Kněhyně, která spadá pod obec Prostřední Bečva, a naleznete ji při cestě na Pustevny. Pronájem je o kapacitě 8 lidí.  Jedná se o přízemí rodinného domku s vlastním vchodem. Vhodné pro rodiny s dětmi, turistiku, cykloturistiku.

  Prozatím nehodnoceno
 • Skalíkova louka

  Skalíkova louka

  Hotel je situován v romantickém zákoutí Beskyd v oblasti Pusteven. Jde o známé výletní místo, snadno dostupné pěšky po turistických trasách, na horském kole nebo běžkách. Umožňuje celoroční pobyt v útulných pokojících.

  Prozatím nehodnoceno
 • Horský hotel Kotár

  Horský hotel Kotár

  Horský hotel Kotár je komplex, který poskytuje ubytování v hotelu a v chatkách s celkovou kapacitou 52 lůžek. Nalézá se na Prostřední Bečvě v nadmořské výšce 700 m, čímž umožňuje krásný výhled do širokého okolí.

  Prozatím nehodnoceno
 • Penzion Obora

  Penzion Obora

  Penzion Obora se nachází v malebném prostředí valašských Beskyd v obci Prostřední Bečva. Rodinný penzion s kapacitou 14 lůžek Vám učaruje domácí atmosférou a překrásnou přírodou pohoří Beskyd.

  Ceny od: 590,-
  Prozatím nehodnoceno
 • Chata Kněhyně

  Chata Kněhyně

  Chata Kněhyně se nachází na Horní Bečvě v části pod Bukovinami. Přístup k chatě vede přes Prostřední Bečvu směr Pustevny. Chata leží na samotě, na oploceném pozemku o rozloze 5 000 m2 s řadou letních aktivit a poskytuje ubytování pro 20 osob.

  Prozatím nehodnoceno
 • Hotel Maměnka

  Hotel Maměnka

  Hotel Maměnka patří jako národní kulturní památka mezi nejatraktivnější možnost ubytování. Nalézá se na vršku Pusteven. V blízkosti hotelu se nachází jedinečná restaurace Libušín s malbami, které navrhl Mikoláš Aleš. Vhodné pro pořádání svateb, firemních rautů a jiných oslav.

  Prozatím nehodnoceno
Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Doporučujeme