Škola v přírodě

Ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Ikona ubytování - jiné
Škola v přírodě
Prostřední Bečva č. p. 250
75656 Prostřední Bečva

GPS: 49°26'20.998"N, 18°13'54.559"E
Zobrazit na mapě

Telefon: +420 602 838 770
Email: info@skola-v-prirode.com
Prozatím nehodnoceno

Hlavní dvouposchoďová budova je vybavena 13 pokoji. Pokoje mají společné sociální zařízení pro chlapce a zvlášť pro dívky, koupelny se sprchami, sušárnu. V přízemí je šatna, společná koupelna, dětský bar, jídelna s televizí, DVD, audiovizuálním systémem a klavírem. Najdeme zde chlapecké WC, a dva 6 lůžkové pokoje. V 1. patře je pět 6 lůžkových pokojů, wc pro dívky a ve 2. patře je pět 5 lůžkových pokojů. V podkroví se nachází 3 lůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením a ošetřovna.
Pedagogický doprovod je ubytován v odděleném křídle s vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou a společenskou místností. V celé ubytovně je připojení wifi zdarma.

Stravování je pro ozdravné pobyty, lyžařské kurzy a soustředění zajištěnou plnou penzí
5x denně, pitný režim celodenně. Na celodenní výlet je poskytován studený balíček, po návratu je zajištěna teplá večeře s polévkou. Pro rodinné rekreace je poskytována plná penze 3x denně nebo polopenze 2 denně.

Budova školy se nalézá pouhých 50 m od hlavní budovy. Je vybavená 4 třídami, jejichž součástí jsou samozřejmě židle, stoly, tabule, sociální zařízení a šatna. Ke sportovním aktivitám zde můžete využít také 2 malé učebny.

Chatky v areálu pozemku slouží spíše k rodinné rekreaci. Chatka je patrová o třech pokojích s celkem 8 lůžky. Nechybí zde společenská místnost, sprchový kout, wc, kuchyňka s lednicí, kde je možno samostatně vařit, popř. lze stravování zajistit ve škole v přírodě.

Celý areál je oplocený s mnoha zákoutími. K zábavě zde najdete fotbalové hřiště, antukový
a asfaltový kurt, stolní tenis, houpačky, průlezky, hřiště na košíkovou či velké ohniště s posezením.

okolí lze využít velké množství turistických tras s neodolatelným výhledem na Beskydy
a Javorníky. Žádný turista by neměl vynechat prohlídku Pusteven, sochy Radegasta a Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm. Možno využít novou cyklostezku, která vede přímo kolem ubytovny.  K letním radovánkám poslouží blízké koupaliště na Hutisku Solanci (1 km) nebo v Rožnově pod Radhoštěm. V zimě je tato oblast vyhlášená obrovským množstvím sjezdovek nebo běžeckých tras. Mezi nejbližší patří Pustevny, Horní Bečva, Soláň.
I při nedostatečných sněhových podmínkách jsou sjezdovky připraveny k provozu díky umělému zasněžování. Řada z nich také nabízí večerní lyžování.  

 

Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Další ubytování