Hotel Tanečnica

Ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Ikona ubytování - hotel
Hotel Tanečnica
Pustevny 158
75656 Prostřední Bečva

GPS: 49°29'27.157"N, 18°16'4.296"E
Zobrazit na mapě

Telefon: +420 556 835 341
Prozatím nehodnoceno

K ubytování poslouží jedno až čtyřlůžkové pokoje nebo apartmán pro 4 osoby s možností až dvou přistýlek. V každém pokoji je koupelna se sprchovým koutem a WC, barevná televize a telefon. Pokoje jsou povětšinou situovány s pěkným výhledem do údolí, ostatní směrem na les a bazén. Pro ubytované je v ceně hotelu zdarma vstup na krytý vyhřívaný bazén, minifitness a další placené služby sauna, biliár, stolní tenis, stolní fotbálek či masáže. Děti se rády zabaví v dětském koutku, s bezplatným hlídáním au pair. V nabídce ubytování je k dispozici na výběr s několika balíčků v každém ročním období, které poskytují zajímavé slevy a bonusy navíc.

Přímo v hotelu se nachází restaurace se 120 místy a kavárna pro 40 hostů. Ve večerních hodinách slouží k pobavení vinárna s tanečním parketem a projekčním plátnem. K hotelu patří také valašská Koliba U Záryša s obsazeností 70 míst, vhodná pro pořádání firemních akcí či stravování zájezdů. Koliba může nabídnout valašské speciality a příjemné posezení u krbu a večery s cimbálovou muzikou.

Na vaše přání lze uspořádat raut, banket nebo slavnostní menu. V nabídce je také pořádání konferencí, školení a jiných firemních akcí. Poskytneme vám školící místnosti restauraci - 120 míst, salonek 35 míst, banketku 15 míst, koliba U Záryša 70 míst. Zajistíme občerstvění, catering, turistické a cyklo výlety, zábavný program, lyžovačku, využít můžete i welness v hotelu. V útulném prostředí Pusteven Vám pomůžeme uspořádat i svatbu. Zajistíme fotografa, kameramana, kadeřnici, vizážistku, květiny, hudební doprovod, zábavné programy, ohňostroj a spoustu dalšího. V nabídce je několik svatebních menu, svatební tabule, apartmá pro novomanžele, ubytování pro všechny svatební hosty.

Pustevny jsou významným lyžařským místem s několika sjezdovkami a běžeckými tratěmi. Jsou rájem pro turisty. Na Pustevny vede sedačková lanovka z Ráztoky, která je tipem na pěný výlet. Z Pusteven se lze dostat mírnou cestou na horu Radhošt. Dominantním místem v okolí je Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, přehrada Horní Bečva, rozhledna Súkenická.

Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Další ubytování