Ubytování U Hrádečku

Ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Ikona ubytování - penzion
Ubytování U Hrádečku
Prostřední Bečva 406
75656 Prostřední Bečva

GPS: 49°26'3.840"N, 18°15'27.720"E
Zobrazit na mapě

Telefon: +420606 808 448
Email: uhradecku@seznam.cz
Prozatím nehodnoceno

Rodinný dům

V domě najdeme 2 ložnice s celkovou kapacitou 12 osob včetně čtyř přistýlek. Samozřejmostí je WC, sprcha, televize, satelit. Nechybí ani vybavená kuchyňka, v okolí se však nachází i několik stravovacích zařízení. Lze využít také zahradní gril či ohniště. Zaparkovat můžete u domu na zahradě.

Chata

Chatka disponuje 5 lůžky. Dominantou jsou krbová kamna. V objektu je WC, sprchový kout, kuchyňka s vybavením. Parkoviště je přímo u bydlení, můžete využít zahradní gril či ohniště.

Srub

Srub pojme až 4 osoby, najdeme zde sprchový kout, kuchyňku, WC, opět lze využít zahradní gril nebo ohniště, parkoviště je u objektu na zahradě.

Kolem bydlení vede cyklostezka, horská kola si lze zapůjčit přímo u majitele ubytování. 400 m od bydlení najdete tenisové kurty. Lze také navštívit místní jízdárnu. Žádný návštěvník Beskyd by neměl vynechat návštěvu Pusteven a Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm. V zimním období najdete obrovský výběr sjezdovek a běžeckých tratí na Pustevnách, Horní Bečvě či na Soláni. Populární je i výstava ledových a sněhových soch, která se koná v polovině ledna na Pustevnách.

Ceník ubytování

Samostatný RD pro 8 - 12 osob 2700 Kč / noc
Chata pro 5 osob 1500 Kč / noc
Srub pro 4 osoby 1200 Kč / noc

Ceny jsou uvedeny včetně energií, lůžkovin. Poplatek OÚ není v ceně zahrnut.

Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Další ubytování