Horský hotel Kotár

Ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Ikona ubytování - hotel
Horský hotel Kotár
Prostřední Bečva 0/232
75656 Prostřední Bečva

GPS: 49°26'18.600"N, 18°15'42.480"E
Zobrazit na mapě

Telefon: 571 613 210
Prozatím nehodnoceno

Hotel

Hotel nabízí apartmány se 4 lůžky nebo 5 lůžky. Apartmány jsou dvoupokojové s velkou předsíní. Vlastní televizi, sociální zařízení s vanou nebo sprchovým koutem. Atraktivním je také vstup na balkón. Dále je hotel vybaven 9 dvoulůžkovými pokoji se sociálním zařízením televizí, balkónem. Ve všech pokojích je možnost připojení k wifi síti. V hotelu můžete využít společenskou místnost, vinárnu, kulečník, ping-pong či dětský koutek.

Chatky

Chatky jsou postaveny v zalesněné osadě, která je perfektní k relaxaci v soukromí a procházkám. K dispozici je celkem 5 čtyřlůžkových standardně vybavených chatek. Každá chata vlastní sociální zařízení, sprchu, kuchyňský kout s rychlovarnou konvicí a elektrickou plotnou. Chybějící je pouze ložní povlečení, které je možno k zapůjčení v hotelu za určitý poplatek nebo použijte povlečení vlastní.

Ve volném čase vás nadchne krásná příroda s možností turistických tras a naučných stezek, z nichž nejznámější je výstup na horu Radhošť se zastávkou na Pustevnách a u sochy Radegasta. Po horských hřebenech vede také řada cykloturistických tras, které mohou nadšení cyklisti zdolávat. V letních měsících slouží k osvěžení přehrada Horní Bečva, koupaliště na Hutisku Solanci, v Rožnově pod Radhoštěm nebo aquapark ve Frenštátu pod Radhoštěm. I zimní turisté využijí zdejší prostředí díky nemalému počtu lyžařských sjezdovek a běžeckých tras. Nejrozsáhlejší jsou Pustevny, ale za vyzkoušení stojí i vleky na Horní Bečvě, Soláni či Velké Karlovice. Z kulturních památek stojí za navštívení Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm a v okolí dalších 50 km muzeum Tatra v Kopřivnici, Štramberská trúba, hrad Hukvaldy.

Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Další ubytování