Hotel Maměnka

Ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Ikona ubytování - hotel
Hotel Maměnka
75656 Prostřední Bečva

GPS: 0°0'0.000"N, 0°0'0.000"E
Zobrazit na mapě

Prozatím nehodnoceno

Hotel umožňuje ubytování v 10 stylových pokojích a jednom apartmá. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizi se satelitem, minibar, telefon a zaujme terasa s krásným výhledem na hory.

Stravování je poskytováno ve vedlejší, freskami unikátně vyzdobené restauraci Libušín. Kapacita dosahuje 100 míst, usazení na dřevěných vyřezávaných židlích a jídelníček se může pochválit samými valašskými specialitami. Restaurace je vhodná pro pořádání svateb, rautů, oslav, firemních akcí a dalších. Zajistíme catering, cyklo i turistické výlety, školící místnost. Zpříjemníme váš svatební den zařízením obřadu, fotografa, hudby, květinové výzdoby a dalších záležitostí. Jako svatební dar na vás čeká svatební apartmá.

Za kulturou a sportem není třeba chodit daleko. Z Pusteven vede sedačková lanovka dolů do Ráztoky směrem na Frenštát pod Radhoštěm, která zajistí příjemný výlet. Z Pusteven vede nenáročná cesta na horu Radhošť, kde má sídlo kaple sv. Cyrila a Metoděje. Po cestě potkáte sochu pohanského boha Radegasta. Hřebeny Valašska prochází spousta turistických a cyklistických tratí, naučných stezek. Pustevny jsou proslulé zejména v zimním období, k možnosti se naskýtá hned několik lyžařských sjezdovek a běžeckých tratí. Neměla by chybět ani prohlídka Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, kde probíhá ročně několik akcí v duchu lidových tradic a folkloru. V létě lze k osvěžení navštívit přehradu na Horní Bečvě, koupaliště v Rožnově pod Radhoštěm či vzdálenější aquapark ve Frenštátě pod Radhoštěm nebo Valašském Meziříčí.

Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Další ubytování