Maciga Robert

Ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Ikona ubytování - apartmány
Maciga Robert
Prostřední Bečva č.p. 629
75656 Prostřední Bečva

GPS: 49°26'7.739"N, 18°15'23.123"E
Zobrazit na mapě

Telefon: 571 643 252
Prozatím nehodnoceno

Apartmá 529

Velmi hezky vybavené apartmá, které disponuje celkem 5 lůžky. Konkrétně se jedná o ložnici s manželskou postelí, druhá ložnice je vybavená manželskou postelí a jednolůžkem. Jedinečností apartmá je prostorný obývycí pokoj s balkónem. Součástí bydlení je plně vybavená kuchyňka, koupelna s vanou a wc.

Apartmá 624

Toto apartmá nabízí rovněž 5 lůžek. V hlavní ložnici je umístěna manželská postel a jednolůžko, v obývací ložnici dvě lůžka, z pokoje ústí vchod na balkón. Kuchyňka je vybavena standardními spotřebiči a vyniká velkou jídelnou. Poslední část je koupelna se sprchovým koutem a s wc.

Chata 623

Chatka má k dispozici 4 lůžka ve dvou pokojích. Kuchyňka s jídelnou je menší, dominantou této místnosti je krb. Nechybí koupelna a wc. Zpříjemněním je venkovní altánek s terasou.

Pronajímatel nabízí atraktivní využití času jako jsou masáže, sauna, vířivka, venkovní bazén, kulečník, dětské hřiště, pískoviště, altánek s grilem.

Vedle ubytování vede vedlejší silnice, která je současně i cyklostezkou, po které se lze vydat až do Valašského Meziříčí útulným prostředím kolem řeky Bečvy. V okolí najdete řadu zajímavých turistických tras a památek, které by neměl žádný turista vynechat - Pustevny s malebnými dřevenými stavbami v lidovém stylu (Maměnka, Libušín), socha pohanského boha Radegasta po pohodlné cestě na horu Radhošť, kde se nachází bronzová socha Cyrila a Metoděje a kaplička. Nepochybně nejatraktivnější je Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, druhé nejstarší muzeum ve střední Evropě, kde po celý rok probíhají tradiční akce v duchu lidových zvyků, řemesel a folkloru. V letním období poslouží koupaliště na Hutisku Solanci, v Rožnově pod Radhoětěm, aquapark ve Frenštátě pod Radhoštěm nebo přehrada Horní Bečva. K zimním radovánkám najdete v okolí velký výběr i uměle zasněžovaných sjezdovek a běžeckých tratí na Pustevnách, Horní Bečvě a Soláni.  

Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Další ubytování