Chata Moravia

Ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Ikona ubytování - chata/chalupa
Chata Moravia
75662 Hutisko-Solanec

GPS: 49°24'23.760"N, 18°13'5.160"E
Zobrazit na mapě

Telefon: +420 571 644 244
Email: info@solanmoravia.cz
Prozatím nehodnoceno

Ubytovat se můžete ve 2 až 4 lůžkových chatách, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí, kuchyňka disponuje lednicí a varnou konvicí. Stravování je zajištěno v provozní budově, jejíž součástí je prostorná restaurace. Strava je poskytována formou polopenze (snídaně, večeře) hosté si sami vyberou ze tří jídel. Lze si přiobjednat i oběd z denního jídelního lístku nebo balíčky na celodenní výlety.

V areálu lze využít hřiště nebo ohniště. Hned vedle sjezdovky se nachází lyžařský vlek, u chaty nazujete lyže a dojedete až dolů k vleku. Vlek vás vyveze nahoru, kde si vyberete ze tří sjezdovek o různé obtížnosti. Na zpět k chatě se opět dostanete s lyžemi na nohou. Celodenní permanentka pro dospělou osobu činí 230 Kč. Ke sjezdovce patří také snowpark, lyžařská škola a půjčovna lyží i snowboardů. Obydlí se nachází na turistické trase směr Bumbálka, což značí využití okolí k turistice, cykloturistice nebo běžkaření.

Velmi oblíbeným turistickým místem jsou Pustevny, socha Radegasta a následně hora Radhošť, kde se nachází sousoší sv. Cyrila a Metoděje. Pustevny jsou také vyhlášeným lyžařským střediskem. Na Hutisku Solanci slouží k letním radovánkám koupaliště, v blízkém okolí pak bowling, golf, tenis, zábavní centrum Gibon. V Rožnově pod Radhoštěm vás nadchne návštěva Valašského muzea v přírodě.

Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Další ubytování