Myacentrum

Ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Ikona ubytování - hotel
Myacentrum
Hutisko-Solanec 143
75662 Hutisko-Solanec

GPS: 49°23'39.120"N, 18°15'11.520"E
Zobrazit na mapě

Telefon: +420 725 634 842
Email: svajdaz@seznam.cz
Hodnocení 2 / 5 (1 hodnocení)

V objektu se nachází 3 pokoje bez vlastního sociálního zařízení. Ostatní pokoje v hotelu mají své vlastní sociální zařízení, předsíňku, lednici, televizi se satelitním přijímačem a připojení k wifi síti. Přízemí disponuje jídelnou s krbem pro ubytované, oddělená restaurace, herna se stolním tenisem, šipkami dále karambol, biliár, šipky. Ve 3. patře budovy slouží k posezení nebo učení, v případě nutnosti je využívána k noclehu.

Suterén vyplňuje bazének, sauna, lyžárna a přezouvárna. Exteriér nabízí bazén se solárním ohřevem, dětský koutek, hřiště, ohniště, krb.  

Místní krajina je vhodná k turistice, k výletům do údolí Rožnovské a Vsetínské Bečvy. Zdejší prostředí je rájem chráněné fauny i flory. Typická místa pro poznání jsou Pustevny, Radhošť, Velké Karlovice, Rožnov pod Radhoštěm (Valašské muzeum v přírodě), Kopřivnice (Automobilové muzeum Tatra), Štramberk (Štramberká trůba, jeskyně Šipka). Místní krajina je populární lyžařská destinace. Zejména pak Pustevny, Bílá, Velké Karlovice, Soláň, Horní Bečva. I v létě je k dispozici několik přírodních (přehrada Horní Bečva, nádrž na Stanoch Nový Hrozenkov) a umělých (koupaliště Hutisko Solanec, Rožnov pod Radhoštěm, Velké Karlovice, koupaliště Valašské Meziříčí s tobogány, aquapark Frenštát pod Radhoštěm) vodních ploch.

Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Další ubytování