Penzion Beskyd

Ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Ikona ubytování - penzion
Penzion Beskyd
Dolní Bečva ev.č. 190
75655 Dolní Bečva

GPS: 49°27'38.880"N, 18°11'57.840"E
Zobrazit na mapě

Prozatím nehodnoceno

Penzion je umístěn v malebné krajině ve vesnici Dolní Bečva. Nabízíme ubytování ve dvou-čtyřlůžkových pokojích. V každém pokoji je umístěno WC, sprcha je společná maximálně pro 2 pokoje. Každý pokoj dále nabízí chladničku a varnou konvici. Dvoulůžkové pokoje mají vlastní WC, sprchu, chladničku, varnou konvici a terasa. Apartmán Vám nabízí obytnou místnost s dvojlůžkem – možnost přistýlky, balkonem a vlastním sociálním zařízením. Dále je vybaven kuchyňskou linkou s vybavením (mikrovlnná trouba, lednice, varná konvice, nádobí). K dispozici je Vám velká společenská místnost s krbem nebo venkovní posezení s ohništěm.

Rádi Vám zapůjčíme běžky, hůlky, běžecké boty. Pro děti zde máme sáňky, boby, hry a houpačky. Parkování je zajištěno v oploceném areálu. Domácí zvířata nejsou povolena.

                                                                                                                                        

 

Ve vzdálenosti 200m je obchod se smíšeným zbožím. Další obchod je vzdálen cca 500m od objektu. V té vzdálenosti také najdete cukrárnu, fontánku, tenisové kurty, kostel, obecní úřad a autobusové zastávky. Sportovní areál, na kterém se nachází fotbalové hřiště, minigolf, bufet a dětské průlezky, je vzdálen cca 1km. V okolí najdete koupaliště (Hutisko-Solanec, Rožnov pod Radhoštěm), Gibon park – najdete zde spoustu atrakcí nejen pro děti (Rožnov p. R.), přehradu na Horní Bečvě. Návštěvníci Beskyd by zajisté neměli vynechat prohlídku Valašského muzea v přírodě (Rožnov p. R.), Pustevny (známé především svými stavbami postavenými v lidovém stylu architektem Dušanem Jurkovičem) a také horu Radhošť (1129m), která Vás nejen překvapí kaplí a sochou sv. Cyrila a Metoděje, ale také Vás ohromí překrásným pohledem do údolí Beskyd. 

Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Další ubytování