Vila Hedvika

Ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Ikona ubytování - penzion
Vila Hedvika
Dolní Paseky 978
75661 Rožnov pod Radhoštěm

GPS: 49°28'17.144"N, 18°8'35.412"E
Zobrazit na mapě

Email: Pension-Roznov-Vila-Hedvika@cz-hotel.eu
Prozatím nehodnoceno

Apartmány jsou dvou, tří a čtyřlůžkové s možnou přistýlkou až dvou lůžek. K dispozici je nadstandardně vybavená kuchyňka, která se pyšní sklokeramickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, lednicí, varnou konvicí, vybavená nádobím. Samozřejmostí je WC a koupelna se sprchou či vanou. Pro dokonalý odpočinek a spánek vás nadchnou postele s antialergickými pětizónovými matracemi. Každý apartmán má ve výbavě televizor s DVD a internetové připojení zdarma. Exteriér nabízí venkovní posezení, bazén, dětské hřiště.

K přípravě stravy slouží kuchyňka, snídaně mohou být po domluvě servírované, pro větší skupiny v rámci cateringových služeb.

Zajistíme Vám odvoz z nádraží zdarma, zařídíme výlety minibusem dle přání. Vlastní vůz lze zaparkovat na oploceném parkovišti.

Rožnov pod Radhoštěm je velice oblíbeným turistickým místem. Každý turista rád shlédne krásy Valašské přírody při turistických výletech po hřebenech např. na Radhošť nebo Lysou horu. Prostředí nabízí spoustu cyklistických tras. V zimě ideální podmínky k lyžování. Nejnavštěvovanějším místem v celé ČR je místní Valašské muzeum v přírodě, kde se pořádá během roku několik atraktivních akcí v duchu lidových tradic.

Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Další ubytování