Penzion U přehrady a chatky

Ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Ikona ubytování - penzion
Penzion U přehrady a chatky
Horní Bečva 449
75657 Horní Bečva

GPS: 49°25'25.864"N, 18°19'12.241"E
Zobrazit na mapě

Telefon: 737 155 238
Email: emil.malenak@centrum.cz
Prozatím nehodnoceno

Penzion najdeme hned u přehrady na Horní Bečvě. Je umístěn na klidném a krásném místě s výhledem na okolní krajinu. Ubytovat se můžete buď v penzionu, nebo v chatkách.

Ubytování v penzionu Vám nabízí 6 pokojí se 16 lůžky. Na každém pokoji se sociální zařízení se sprchou, dále televize se satelitem. Společenská místnost se pyšní krbem. Možná polopenze.

Ubytování v chatkách Vám nabídne 6 chatek. Každá chatka má své sociální zařízení a sprchu. Chatky jsou rozděleny do 4 skupin. První a druhá chata je pro 6 osob (každá), v každé chatce jsou 3 místnosti, kuchyňka (s lednicí). Třetí chata pojme 4 osoby - 2 místnosti, mini kuchyň (s lednicí). Čtvrtá pojme 3 osoby – bez možnosti vaření. Chata pátá a šestá pojme 2 osoby – bez možnosti vaření. Možná polopenze.

Venku najdete posezení s krbem, dětské hřiště a venkovní kuželky.

 

V zimě si zde přijdou na své hlavně milovníci lyžování a běžeckého lyžování. V okolí se nachází několik lyžařských sjezdovek. Pro běžkaře je zde mnoho upravovaných běžkařských tratí. Také si můžete jít zabruslit na přehradu.

Léto Vám nabídne koupání se v přehradě, vyjížďka na loďce (na přehradě), sbírání hříbků či lesního ovoce, cyklostezku nebo turistiku.

Na Horní Bečvě se nachází Sukenická rozhledna. Pustevny Vás ohromí svými dřevěnými stavbami postavenými architektem Dušanem Jurkovičem, Hora Radhošť Vám nabídne neuvěřitelný pohled do okolí. Na Radhošti se nachází kaple sv. Cyrila a Metoděje a také jejich socha. V nedalekém Rožnově pod Radhoštěm můžete navštívit Valašské muzeum v přírodě – druhé nejstarší v celé Evropě. V Rožnově také najdete koupaliště, zábavní Gibon park, pivovar, kino. Mezi další zajímavá místa patří vodní nádrž Šance, Kopřivnice – muzeum tatry, Valašské Meziříčí.

Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Další ubytování