Penzion "Na Lůkách"

Ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Ikona ubytování - penzion
Penzion "Na Lůkách"
Horní Bečva 296
75657 Horní Bečva

GPS: 49°25'47.240"N, 18°17'53.988"E
Zobrazit na mapě

Telefon: 608 447 309
Email: info@nalukach.cz
Hodnocení 1.33 / 5 (3 hodnocení)

Celková kapacita penzionu tvoří 36 lůžek.

Ubytovat se můžete v sedmi 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizí a připojení k internetu. Apartmá Vám nabízí 2 ložnice po dvou lůžkách, obývací pokoj s krbem, koupelnu, WC a šatnu. Pokud raději dáte přednost chatě, ta Vám nabídne dvě samostatné obytné jednotky. Vlastní sociální zařízení a pokoje s kapacitou 5 míst.

Součástí penzionu je restaurace, kde je možno stravování v podobě polopenze nebo plné penze. Restaurace má krb, televizi a bar.

Penzion nabízí také saunu, hřiště, stolní tenis, kulečník, ruské kuželky, venkovní ohniště. Možnost půjčení horských kol. Parkování přímo u objektu.

 

Horní Bečva je dobrým východiskem pro turistiku – Radhošť, Pustevny, Velké Karlovice. Mezi další zajímavá místa patří například Valašské muzeum v přírodě, které se nachází v nedalekém Rožnově pod Radhoštěm (cca 15km), gibon park – zábavní park nejen pro děti (také v Rožnově). Muzeum tatry najdete v Kopřivnici, Sukenicku rozhlednu na Horní Bečvě a přehradní nádrž Šance je vzdálena cca 25km.

 V letním období se můžete koupat v přehradě, která leží nedaleko penzionu. Také je možnost na přehradě vyjížďky na loďce. Okolní lesy jsou plné lesního ovoce a hub.

V zimě je toto místo vyhledáváno milovníky zimních sportů. V okolí se nachází hned několik lyžařských sjezdovek – některé i s možností večerního lyžování. Pro milovníky běžeckého lyžování se zde nachází upravované běžkařské tratě. 

Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Další ubytování