Penzion Rališka

Ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Ikona ubytování - penzion
Penzion Rališka
Horní Bečva 380
75657 Horní Bečva

GPS: 49°25'4.800"N, 18°18'49.680"E
Zobrazit na mapě

Telefon: +420 723 080 471
Email: info@beskydy-raliska.cz
Hodnocení 5 / 5 (1 hodnocení)

Penzion Rališka se nachází na klidném a slunečném místě Horní Bečvy. Nabízí Vám ubytování ve dvou apartmánech – pro 4 osoby nebo pro 9 osob. K objektu patří zahrada o ploše 400m2.

Apartmán pro 4 osoby se skládá z malé předsíňky, koupelny (WC, koupelna, umyvadlo), kuchyně (elektrický sporák, lednice, kávovar, nádobí, TV + satelit a 2 lůžka) a pokoje (2 lůžka).

V apartmá pro 9 osob je rozdělen do přízemí a patra. V přízemí najdete obývací pokoj (TV, pohovka, rádio, kachlové kamna a klavír), obytná kuchyň propojená s obývákem (elektrický sporák, nádobí, lednice, kávovar), 1 pokoj se 3 lůžky, koupelnu (sprchový kout, vanu a 2x umyvadlo), WC. V patře se nachází pokoj se 4 lůžky, pokoj se 2 lůžky, WC, Sprcha + umyvadlo.

Parkování před objektem. Domácí zvířata jsou povolena! Vzdálenost od centra obce 3km.

 

Jen několik metrů od objektů najdete lyžařskou sjezdovku. Nedaleko je přehrada s možností vyjetí na loďce, koupání nebo v zimě bruslení. V centru obce (3km) se nachází několik restaurací, obchodů nebo kostel.  

Zajímavá místa: Horní Bečva – Sukenická rozhledna, přehrada. Pustevny – dřevěné stavby postavené v lidovém stylu známým architektem Dušanem Jurkovičem. Radhošť (1129m) – kaple sv. Cyrila a Metoděje, jejich socha. Rožnov pod Radhoštěm – Valašské muzeum v přírodě, pivovar, koupaliště, kino, zábavní Gibon park. 

Fotogalerie

Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Další ubytování