Hotel AGH

Ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Ikona ubytování - hotel
Hotel AGH
Nerudova 142
75661 Rožnov pod Radhoštěm

GPS: 49°27'32.040"N, 18°8'38.400"E
Zobrazit na mapě

Telefon: +420 222 539 539
Prozatím nehodnoceno

K dispozici je 17 dvoulůžkových pokojů (jeden z nich je upraven pro tělesně postižené), 2 jednolůžkové pokoje, jeden třílůžkový a 4 apartmány. K vybavení pokojů patří vlastní sociální zařízení (sprchový kout, vana a rohová vana), připojení k internetu, televizor se satelitním přijímačem, telefon, trezor, minibar a neobvyklostí je žehlička a žehlicí prkno. Podkrovní apartmá se pyšní věžičkou, ze které je úchvatný výhled na celé městečko. V luxusním císařském apartmá se nachází rohová vířivá vana a letní terasa. Parkoviště patřící k hotelu je hlídáno kamerovým systémem. Gastronomie hotelu nabízí mezinárodní i místní kuchyni o víkendech s živou hudbou. Součástí hotelu je salonek s krbem, víceúčelový sál pro pořádání firemních i rodinných akcí. Pro milovníky vína slouží k nahlédnutí hotelová kinotéka s možností degustace vín celého světa. V létě je oblíbená venkovní zahrádka s nabídkou specialit z lávového grilu.
Hotel nabízí zdarma praní prádla, sekretářské služby. Dále je to zajištění kulturních a sportovních akcí, cateringové služby, úschovna kol, směnárna a spousta dalších.

Město je známo zejména díky Valašskému muzeu v přírodě, které se nachází jen několik metrů od hotelu. Zde zhlédnete ukázku dřívějšího života na Valašsku včetně lidových tradic a folklóru. Rožnov pod Radhoštěm bývalo lázeňské město, tato tradice byla v roce 2010 obnovena zřízením pivních lázní v bývalém Rožnovském pivovaru. Významnou památkou čnící na kopci nad městem je zřícenina hradu Hradisko. Atraktivním místem jsou samozřejmě Pustevny, v létě turistická oblast v zimě lyžařské středisko. V okolí hotelu se nalézá řada sportovního vyžití jako golfové hřiště, střelnice, fitness, aerobic, tenisový kurt i hala, squash,wellness, jízdárna, bazén krytý i venkovní koupaliště.

Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Další ubytování