Hotel Relax

Ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Ikona ubytování - hotel
Hotel Relax
Lesní 1689
75661 Rožnov pod Radhoštěm

GPS: 49°28'7.680"N, 18°9'24.480"E
Zobrazit na mapě

Telefon: 571 648 100-4
Email: hotelrelax@seznam.cz
Prozatím nehodnoceno

Nabízí ubytování v 85 dvojlůžkových pokojích (některé s možností přistýlky) a ve třech apartmánech. Každý pokoj má vlastní balkon s výhledem do okolí, koupelnu se sprchovým koutem, WC, televizi se satelitními programy, telefon a připojení k internetu. Stravovat se můžete v restauraci, která je součástí objektu. Máme zde pravou valašskou kuchyni. Venkovní terasa. Možnost polopenze nebo plné penze. Snídaně jsou formou bufetu.

V areálu můžete také využít fitcentrum, venkovní bazén s vyhřívanou vodou, minigolf, tenisový kurt, volejbalové hřiště, dětské hřiště, kuželky, billiard, krytý bazén s vyhřívanou vodou, saunu, masáže, vodoléčbu a elektroléčbu. Možnost uschování kol, lyží, kočárků. Parkoviště v areálu.

V hotelu jsou dva sály (180 osob a 100 osob) a 4 salonky (2x 40 osob, 30osob a 18 osob). Pořádáme firemní školení, semináře, konference, večírky, svatby, oslavy.

 

V okolí hotelu najdete hned několik restaurací, pivovar, zábavní park, golfové hřiště, koupaliště a také kino.  Na Horní Bečvě můžete navštívit přehradu nebo Sukenickou rozhlednu.

Žádný návštěvník Beskyd by neměl vynechat návštěvu Valašského muzea v přírodě, které je druhé nejstarší muzeum v přírodě v celé střední Evropě a dělí se na tři části a to Valašsku dědinu, Mlýnskou dolinu a Dřevěné městečko. Také stojí zato navštívit Pustevny známé stavbami architekta Dušana Jurkoviče. Z Pusteven se dostanete po hřebeni na horu Radhošť (1129m), kde se nachází kaple a socha sv. Cyrila a Metoděje.  Mezi Pustevnami a Radhoštěm je socha pohanského boha Radegasta.

Technické muzeum Tatry v Kopřivnici Vám nabídne podívanou na šedesát osobních a nákladních aut.

Beskydy jsou navštěvovány také v zimě a to díky hned několika lyžařským areálům či upraveným běžkařským tratím. 

Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Další ubytování