Valašská dřevěnice

Ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Ikona ubytování - chata/chalupa
Valašská dřevěnice
Valašská Bystřice 194
75627 Valašská Bystřice

GPS: 49°25'6.240"N, 18°6'17.640"E
Zobrazit na mapě

Telefon: +420 602 515 045
Email: drstolar@seznam.cz
Prozatím nehodnoceno

Obec se nachází nedaleko města Rožnov pod Radhoštěm, které poskytuje kulturní a společenské zázemí. Chalupa je situována na klidném místě u lesa, avšak nedaleko centra obce, kde jsou obchody, pošta, restaurace, pizzerie.

Objekt je vzhledem k pohodlí vhodný pro 6 osob, je možná i přistýlka a dětská postýlka. K dispozici je 5 místností a kuchyň. V podkroví jsou tři místnosti, modrý a hnědý pokojíček a místnost s televizí, satelitem a počítačem. V přízemí je obývací pokoj, dvoulůžková ložnice, koupelna s pračkou a samostatné WC a plně vybavená kuchyňka. K vaření slouží tradiční kachlový sporák nebo elektrický vařič. Vytápění je zajištěno kachlovými kachny na dřevo. V chalupě je také minifitness s činkami, šipkami, rotopedem. Ubytování pro hosty je v přední dřevěné části domku, v zadní kamenné části přebývají domácí zvířata, jedná se o stádečko ovcí, které se pasou na pastvině a vytváří typickou atmosféru Valašské krajinky.

V chaloupce je stále prováděna drobná zemědělská činnost, jako hosté můžete vidět nebo se také zúčastnit sečení a sušení trávy, sušení ovoce, orání, setí a to vše s původními nástroji a stroji. Nezapomenutelný zážitek jsou svatojánské ohně, které hoří na okolních kopcích v noci 23. června. Nabízíme i permanentky do Valašského muzea v přírodě.

Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Další ubytování