království nebeské

Ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Ikona ubytování - apartmány
království nebeské
75657 Horní Bečva

GPS: 49°25'57.691"N, 18°18'21.488"E
Zobrazit na mapě

Telefon: 776 232 396
Email: ubytovanibecva@seznam.cz
Prozatím nehodnoceno

Tohle apartmá Vám nabízí ubytování na tichém a krásném místě Horní Bečvy. Kuchyňka je vybavená mikrovlnou troubou, elektrickým sporákem, lednicí, varnou konvicí a také toustovačem. Koupelna obsahuje sprchový kout a WC. Dále zde najdete ložnici, obývací pokoj, z kterého vede vchod na terasu. K apartmánu patří zahrada, na které je umístěno dětské hřiště (houpačky, skluzavka). Díky velké rozloze zahrady lze i hrát fotbal či jiné letní sporty. Možnost využití ohniště, grilu a udírna. K zahradě také patří okolní pozemky a les, který Vám je samozřejmě také k dispozici a to nejen na turistiky, ale i na sbírání hříbků nebo lesního ovoce. Za 50Kč je možno využít počítač s internetem. Dále je zde internetové připojení k WIFI, Televize se satelitem, DVD a domácí kino.

V zimě je v ceně pobytu vytápění.

 

V okolí Horní Bečvě se nachází několik lyžařských vleků (např. Rališka, Bílá, Sachova studánka) s možností lyžařského výcviku. Pro milovníky běžeckého lyžování je zde mnoho upravovaných běžkařských tratí. V létě se můžete vydat na nedalekou přehradu, na venkovní koupaliště do Rožnova pod Radhoštěm nebo také na krytý bazén taktéž v Rožnově.

Pro turisty bude zcela určitě zážitek procházka na horu Radhošť (1129m) nebo také Lysá hora (1323m), která už je ovšem z Horní Bečvy vzdálena cca 37km. 

Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Další ubytování