Hotel KAHAN

Ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Ikona ubytování - hotel
Hotel KAHAN
Horní Bečva 260
75657 Horní Bečva

GPS: 49°25'5.059"N, 18°19'4.940"E
Zobrazit na mapě

Telefon: +420 571 645 264
Email: recepce@hotelkahan.cz
Prozatím nehodnoceno

Hotel se skládá ze dvou samostatných budov, budova A a budova B. Je možné se ubytovat ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích, jejichž součástí je sociální zařízení, TV a WIFI.

Hotelová restaurace nabízí snídaně formou nabídkových stolů, polopenzi či plnou penzi, v denním menu v letní a zimní sezóně výběr ze tří jídel. Součástí je nabídka krajových specialit a denní bar.

Salónek s kapacitou 50 míst je vhodný jako konferenční místnost pro různá školení, večírky nebo jiné společenské akce.

Jako ideální doplněk dovolené hotel nabízí welness a relaxační pobyty, jejichž součástí jsou masáže, skotské střiky, sauna, krytý bazén a perličkové koupele.

Pro příznivce sportu je k dispozici je také fitness centrum, tělocvična nebo pěkné víceúčelové hřiště s umělým povrchem ideální pro využití ve slunečných dnech. Dále můžete využít ruské kuželky, ohniště, kulečník, biliard a elektronické šipky. Celoroční koupání nabízí vnitřní hotelový bazénu s následnou relaxací ve finské sauně.

Je zde velmi bohaté sportovně relaxační vyžití. V těsné blízkosti hotelu najdete solnou jeskyni Beskydy, cyklostezku nebo tandemový paragliding. V zimní sezóně zase využijete velký výběr lyžařských areálů.

Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Další ubytování