Hotel Bečva

Ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Ikona ubytování - hotel
Hotel Bečva
Horní Bečva 488
75657 Horní Bečva

GPS: 49°25'15.510"N, 18°18'33.772"E
Zobrazit na mapě

Telefon: 571 645 109
Email: hotel.becva@seznam.cz
Prozatím nehodnoceno

Hotel byl poprvé uveden do provozu roku 1973 a roku 2002-2007 byl celkově zrekonstruován. Zmodernizovány byly pokoje a nově bylo také zřízeno sportovní centrum, které obsahuje dvě bowlingové dráhy, menší fitness studio a bar.

Ubytovat se zde je možnost ve 27 dvojlůžkových a třílůžkových pokojích. Pokoje jsou rozděleny do dvou kategorií (A, B). Pokoje, které se nachází v kategorii A jsou plně zrekonstruované a obsahují TV přijímač, lednici, sprchu, WC a také vlastní balkon. Pro manželské páry je zde pokoj s manželskou postelí, sedačkou, WC, sprchou, lednicí, TV přijímaček a balkonem. Kategorie B obsahuje také vlastní balkon, WC, sprchu a TV přijímač. Dále je zde apartmá se dvěma místnostmi, manželskou postelí, sedačkou, postelí (s přistýlkou), dva balkony, 2x TV přijímač a lednice.

Ubytování v chatkách je se společným sociálním zařízením.

Na výlet do okolí si můžete zajet do nedalekého Rožnova pod Radhoštěm (cca 13km), kde najdeme druhé nejstarší dřevěné muzeum v přírodě v Evropě, zvané také jako „skanzen“. Na Pustevnách můžeme vidět krásné dřevěné budovy postavené významným architektem Dušanem Jurkovičem.  V zimě jsou Pustevny vyhledávány pro lyžařské středisko s 11 vleky, 9 sjezdovkami a několika běžkařskými tratěmi.  

Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Další ubytování