Hotel Martiňák

Ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Ikona ubytování - hotel
Hotel Martiňák
Horní Bečva 0400
75657 Horní Bečva

GPS: 49°26'57.764"N, 18°19'23.286"E
Zobrazit na mapě

Telefon: 571 643 133
Email: info@martinak.cz
Prozatím nehodnoceno

Nachází se na samotě v nadmořské výšce 850m. n. m. Celková kapacita hotelu dovršuje k 24 lůžkům. Pokoje jsou rozděleny do tří skupin (A, B, TU). Ve skupině A najdeme sprchu a WC, ve skupině B umyvadlo a skupina TU je se společným sociálním zařízením. Hotel je doporučen nejen rodinám s dětmi, ale také i na sportovní soustředění, firemní školení, školní výlety a také pro školy v přírodě.

V letním parném počasí je možno se osvěžit ve venkovním bazénu. Dále u hotelu najdeme terasu, víceúčelové hřiště, parkoviště a také je zde možnost úschovny (kol, lyží…).

V nedalekém okolí najdeme hned několik lyžařských sjezdovek (například Rališka, Sachova studánka…), upravované běžkařské tratě. V letním počasí si můžete vyrazit na koupání buď do nedaleké přehrady nebo do Rožnova pod Radhoštěm (cca 13km) buďto na krytý bazén nebo venkovní. V Rožnově se také nachází lanové centrum o délce 423m, golfové hřiště, minigolf. Také můžete navštívit muzeum v přírodě zvané také jako „skanzen“, které je druhé nejstarší v Evropě.

Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Další ubytování