Chata Brian

Ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Ikona ubytování - hotel
Chata Brian
Horní Bečva 073/074
75657 Horní Bečva

GPS: 49°25'3.936"N, 18°18'46.624"E
Zobrazit na mapě

Telefon: 571 645 194
Email: chata@vsetinsko.cz
Hodnocení 5 / 5 (1 hodnocení)

Turistická chata Brian se nachází v nádherné přírodě Beskyd v údolí Horní Bečvy. Díky svému umístění je chata ideální místo pro turisty, sportovce. Je umístěna nad přehradou a pouhých cca 100m od ski areálu Rališka – sedačková lanovka, umělé zasněžování či dokonce večerní lyžování.

Celková kapacita ubytování činí 65 lůžek se společným sociálním zařízením. Dále je Vám k dispozici velká společenská místnost a k stravování restaurace. Je možno také využít nohejbalové hřiště, kulečník či venkovní bazén. Každá místnost je pokryta připojením internetu pomocí WI-FI. K chatě vede přístupová cesta.

 

Okolní lesy jsou v letním období plné lesního ovoce – borůvek, lesních jahod nebo také hříbků. Chata, jak už bylo zmíněno, se nachází kousek od přehrady, na kterou se v létě můžete vydat koupat či vyjet si na loďkách nebo v zimě na brusle. Jen několik metrů dělí chatu od ski areálu Rališka. Rališka je velice známá a kvalitní sjezdovka. Umělé zasněžování, sedačková lanovka a také večerní lyžování. Dále se v blízkosti nachází dalších 6 lyžařských sjezdovek.

V Rožnově pod Radhoštěm (cca 14km) můžete navštívit Valašské muzeum v přírodě, zvané jako skanzen. V Rožnově dále je koupaliště, krytý bazén, kino, Gibon park – zábavní park nejen pro děti (minigolf, lanové centrum a další).

Mezi zajímavá místa patří Pustevny, vodní nádrž Šance, hora Radhošť.

Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Další ubytování