Hotel Mesit

Ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Ikona ubytování - hotel
Hotel Mesit
Horní Bečva 316
75657 Horní Bečva

GPS: 49°25'26.540"N, 18°19'30.626"E
Zobrazit na mapě

Telefon: +420 222 539 539
Prozatím nehodnoceno

Hotel je vhodný nejen na relaxování či na dovolené, ale také na školení, výlety a další. Nabízí 40 jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojů, jedno apartmá nebo chatku s kapacitou 30 lůžek. Pokoje Vám nabízí samostatné sociální zařízení, vlastní lednici, televizi a bezdrátové připojení k internetu. Dvojlůžkové apartmá Vám mimo to nabízí také balkon, koupelnu s vířivou vanou a na uvítanou dostanete sekt s občerstvením. V chatě se můžete ubytovat v pěti či šesti lůžkových pokojích s lednicí na každém pokoji. Sociální zařízení je zde rozděleno pro muže a ženy zvlášť. Chata dále obsahuje společenskou místnost s televizí a kuchyňkou.

K hotelu patří restaurace, která Vám nabídne bohatý výběr nejen jídel, ale také zmrzlinových pohárů, koktejlů a dalších.

Hotel nabízí také masáže, saunu, vířivku, hřiště pro různé sportovní účely a také je zde možnost úschovy (kol apod.).

 

Na Horní Bečvě se nachází několik lyžařských vleků, mnoho upravovaných běžkařských tratí, přehrada, cyklostezka (trasa z Horní Bečvy do Valašského Meziříčí je dlouhá cca 26km. V Rožnově pod Radhoštěm můžete navštívit druhé nejstarší muzeum v přírodě v Evropě, zvané také jako skanzen. V Rožnově je dále zábavní park (Gibon park) s lanovou dráhou dlouhou 423m a zahrnuje 30 úseků se 162 překážkami ve výšce od 2,4 – 5m. V Gibon parku dále najdeme minigolf, trampolíny, dětský koutek a mnoho dalších atrakcí. Hned vedle se nachází venkovní bazén.   Dále také v Rožnově můžete navštívit kino, restaurace s bowlingovými dráhami, pizzerie či dokonce pivovar.

Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Další ubytování