Rekreační středisko TESLA

Ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Ikona ubytování - jiné
Rekreační středisko TESLA
Horní Bečva 90
75657 Horní Bečva

GPS: 49°24'57.017"N, 18°19'4.458"E
Zobrazit na mapě

Telefon: 603 233 900
Email: rstesla@rstesla.cz
Hodnocení 5 / 5 (2 hodnocení)

Rekreační středisko se nachází v malebném prostředí Beskyd. Nabízíme ubytování v: 5x dvojlůžkový pokoj, 1x třílůžkový pokoj, 1y čtyřlůžkový pokoj. Umyvadlo a sprcha jsou na pokoji, WC na chodbě. Dále je zde 1x studio 2 + 3 lůžka s koupelnou a WC. Ubytovat se můžete i v bungalovech se sprchou a WC, obývací místnost v přízemí, 2 ložnice se dvěma a čtyřmi lůžky s možností dvou přistýlek. U objektu je prostorné parkoviště. Také venkovní upravený areál s hřištěm na odbíjenou nebo nohejbal, ruské kuželky, stolní tenis, stolní fotbal, kulečník, ohniště. Pro děti dětský koutek – houpačky, kolotoč, prolézačky, pískoviště.

Pořádáme také rodinné rekreace, firemní akce a školení, víkendové pobyty, lyžařské a turistické kurzy, školy v přírodě a další akce.

 

V okolí je možnost využití venkovního či krytého bazénu, saunu, solnou jeskyní, jízdárnu, tenisové kurty, bowling, golfové hřiště nebo se na přehradě můžete projet na loďce. Na Horní Bečvě se nachází Sukenická rozhledna, přehrada a několik lyžařských sjezdovek. Pro návštěvníky je zážitkem návštěva Pusteven, kde se nachází známé dřevěné stavby postavené v lidovém stylu architektem Dušanem Jurkovičem, Valašské muzeum v přírodě najdete v Rožnově pod Radhoštěm a skládá se ze tří areálů: Dřevěné městečko, Mlýnská dolina a Valašská dědina.

Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Další ubytování