HORSKÁ CHATA MEČOVÁ

Ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Ikona ubytování - chata/chalupa
HORSKÁ CHATA MEČOVÁ
Horní Bečva 0498
75657 Horní Bečva

GPS: 49°26'19.140"N, 18°19'14.560"E
Zobrazit na mapě

Telefon: 571 645 309
Email: info@mecova.cz
Prozatím nehodnoceno

Nabízí ubytování nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro jednotlivce, školy v přírodě, turisty a další zájemce. Od chatky vidíte na protější hory.

14 útulných pokojů je rozděleno do dvou kategorií. Jedna kategorie je se sociálním zařízením na pokoji a druhá kategorie má sociální zařízení společné. Součást chatky je jídelna s barem, kulturní místnost a malá tělocvična. Hosté mohou zdarma využít tělocvičnu, hřiště, pink-ponk , stolní fotbal a připojení k internetu pomocí WI-FI. Volné parkovací místo je přímo u objektu. Další parkovací místa najdete cca 500m od chaty. V zimním období je po domluvě možno vyvést zavazadla až k chatě.  

 

V zimním období si zde přijdou na své hlavně lyžaři či běžkaři. Ve vzdálenosti 250m od chaty se nachází lyžařská sjezdovka. Na Horní Bečvě a jejím okolí najdete hned několik lyžařských sjezdovek. Milovníci běžek zde najdou hned několik upravovaných běžkařských tratí. Na nedaleké přehradě si můžete i zabruslit (samozřejmě pokud bude led zmrzlý). V létě se můžete na přehradě koupat nebo si vyjet na loďkách. Okolní lesy jsou v letním období naplněny lesními plody zejména borůvkami, jahůdkami, malinami atd. a také hříbky.

Cca 25km z Horní Bečvy najdeme přehradní nádrž Šanci. V Rožnově pod Radhoštěm (15km) najdete koupaliště, krytý bazén, zábavní park, kino, valašské muzeum v přírodě nebo restaurace s bowlingem. Nedaleké Pustevny jsou známé svými stavbami postavené v lidovém stylu architektem Dušanem Jurkovičem.

 

Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Další ubytování