Chatový areál Marta

Ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Ikona ubytování - chata/chalupa
Chatový areál Marta
Horní Bečva 360
75657 Horní Bečva

GPS: 49°25'5.668"N, 18°18'32.177"E
Zobrazit na mapě

Telefon: 606 303 143
Email: rsmarta@volny.cz
Prozatím nehodnoceno

Chatový areál Marta se nachází v krásném prostředí Beskyd v nadmořské výšce 660m. Kapacita areálu je 50 lůžek (možno zvětšit kapacita o 10 míst). Ubytování je v 8 chatách – Flora (5 osob), dvě desetimístné chaty – Alpina, Srub. Díky rozmístění chat blízko sebe je tohle místo ideální pro školní akce či tábory. Každá chata má svojí společenskou místnost, ložnici, WC, sprchu, TV, rádio, ledničku, akumulační kamna a terasu. V hlavní budově najdete jídelnu, školící místnost – kde je promítací plátno, video, DVD, TV, internet – WI-FI připojení a tabule. V areálu je k dispozici pískoviště, stolní tenis, hřiště pro basketbal, volejbal, tenis, venkovní bazén o rozměrech 7m x 3m, centrální ohniště s altánkem a krbem. Dále travnatá plocha pro různé sporty a místnost na uschování lyží, kol podobně.

 

Mezi zajímavá místa v okolí například patří: Pustevny (Jedno z nejnavštěvovanějších míst v Beskydech. Dřevěné stavby postavené architektem Dušanem Jurkovičem. Lyžařské sjezdovky, běžkařské tratě, lanovka do Trojanovic.), Radhošť (hora, která měří 1129m, Vám nabídne zaručeně jedinečný pohled do krásné krajiny Beskyd. Při opravdu jasné obloze lze vidět i hory na Slovensku. Na Radhošti se nachází kaple sv. Cyrila a Metoděje a jejich socha.), Prostřední Bečva (jezdecký areál), Rožnov pod Radhoštěm (Gibon park – zábavní park nejen pro děti, ale i pro dospělé – překážková lanová dráha má svou délkou necelých 500m a tři obtížnosti. Valašské muzeum v přírodě – zvané tako jako skanzen. Dále v Rožnově najdete pivovar, kino, restaurace a další.), Kopřivnice – muzeum Tatry.

V zimním období jsou Beskydy vyhledávány milovníky lyžování či běžeckého lyžování. V okolí Horní Bečvy se nachází několik sjezdovek a upravovaných běžkařských tras. 

Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Další ubytování