Chata Jedlovina

Ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Ikona ubytování - chata/chalupa
Chata Jedlovina
Vidče 167
75653 Vidče

GPS: 49°26'0.600"N, 18°7'6.240"E
Zobrazit na mapě

Telefon: 605 855 245, 604 381
Email: meriene@email.cz
Prozatím nehodnoceno

Chata se nachází v obci Vidče nedaleko města Rožnov pod Radhoštěm. Najdete zde prostornou, plně vybavenou kuchyni s rozkládací sedací soupravou. K vybavení patří sporák, lednice, nádobí, mikrovlnná trouba, varná konvice a TV. Z kuchyně se dostanete do velké ložnice, ve které jsou skříně připravené pro Vaše věci, dále zde jsou lůžka. Z kuchyně se dostanete do koupelny se sprchovým koutem a také na WC.  V chatě si můžete uschovat kola, lyže, kočárky. Vytápění pomocí krbových kamen.

Velká travnatá zahrada a krytá terasa je Vám zcela k dispozici. Můžete zde například hrát míčové hry, postavit si stany nebo udělat ohniště. Váš domácí mazlíček (pes) je zde vítán. Parkování je zajištěno před chatou.

 

Vidče je malá vesnice situována nedaleko města Rožnov pod Radhoštěm, které je známo především Dřevěným městečkem. Dřevěné městečko je jedna ze tří částí Valašského muzea v přírodě. Další dvě části jsou Mlýnská dolina a Valašská dědina. Mezi další zajímavá místa v okolí patří přehrada Bystřička, přehrada na Horní Bečvě, vodní nádrž Šance, Tarzánie, Gibon park, Pustevny, Radhošť (1129m), Velký Javorník (918m), zámek Kinsky, Technické muzeu Tatry, koupaliště, krytý bazén a mnoho dalších míst. 

Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Další ubytování