Chata Barborka

Ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Ikona ubytování - chata/chalupa
Chata Barborka
Horní Bečva 495
75657 Horní Bečva

GPS: 49°25'34.932"N, 18°18'3.103"E
Zobrazit na mapě

Telefon: +420 571 645 311
Email: mail@chata-barborka.cz
Prozatím nehodnoceno

Nachází se v tiché a krásné krajině Beskyd a nabízí ubytování jak v létě, tak i v zimě.

Pokoje jsou rozděleny do dvou skupin. První jsou se sociálním zařízením a druhé normální (bez vlastního sociálního zařízení). Normální pokoje mají sociální zařízení společné na patře. Dále se pokoje rozdělují na dvojlůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové.

V hotelu můžete také využít ke stravování restauraci s kapacitou 36 míst, nekuřáckou jídelnu – 16 míst, posezení u krbu, venkovní posezení nebo také stylový bar. Využít je možno společenskou místnost se stolním tenisem, TV se satelitním přijímačem, kulečník nebo si můžete vypůjčit nějaké knihy, časopisy či nějaké stolní hry. Připojení k WI-FI je zdarma. Parkovat můžete u hotelu zdarma.

 

Ideální zázemí pro lyžaře, běžkaře či turisty nebo rodiny. Nedaleko hotelu se nachází několik sjezdovek s lanovkami, nebo několik upravovaných běžkařských tratí. Turisti se mohou vydat na nedalekou horu Radhošť (1129m) vzdálenou cca 15km. Dále stojí za navštívení Pustevny vzdálené z Horní Bečvy 12km. Pustevny jsou známé svými dřevěnými stavbami postavené v lidovém stylu architektem Dušanem Jurkovičem. Také tam ale najdete lyžařské sjezdovky s vleky nebo upravované běžkařské tratě. V Rožnově pod Radhoštěm (13km) můžete navštívit druhé nejstarší dřevěné muzeum v přírodě v Evropě, zvané také jako skanzen. 

Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Další ubytování