BEČVA VILLA RESORT

Ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Ikona ubytování - chata/chalupa
BEČVA VILLA RESORT
Horní Bečva 982
75657 Horní Bečva

GPS: 49°26'13.967"N, 18°16'20.982"E
Zobrazit na mapě

Telefon: 604 22 66 12
Email: reception@becva-villaresort.cz
Prozatím nehodnoceno

Luxusní ubytování na Horní Bečvě Vám nabídne pohodlí v plně vybavených bungalovech či ve vile. Ideální místo nejen pro relaxaci a odpočinek. Bečva Villa Resort jsou nově zrekonstruované vily a bungalovy. Trávit čas zde mohou rodiny, skupiny, senioři, firemní klientela a další. K dispozici je školící místnost pro 25 osob, wellness centrum (masáže, sauna, vířivka, posilovna) a další služby. Snídaně je možno podávat v menuboxu. V blízkosti se nachází také několik restaurací (Staré časy – 300m).

Vila A je vybavena kuchyní propojenou s obývacím pokojem, WC, dvojlůžko s vlastní koupelnou, technická místnost (sušárna), velký pokoj se 4 lůžky, dvojlůžko a další koupelnou.

Vila B je vybavena: kuchyní propojenou s obývacím pokojem, dvojlůžko s vlastní koupelnou, technická místnost, 2x pokoj se 3 lůžky, dvojlůžko a koupelnou.

V obou vilách najdete: LCD televizor, DVD, satelit, mikrovlnou troubu, ledničku, teplovzdušnou troubou, myčku na nádobí, sklokeramický sporák, odsávač, kávovar, topinkovač, internet, terasu o rozloze 15m2. Možno půjčit si zahradní nábytek. Vytápění je pomocí plynového kotle + průtokový ohřívač s nádržkou. Elektricky vyhřívané podlahy v koupelnách. U každé vily je 1 parkovací místo.

Ubytování v bungalovech Vám nabídne 4 postele s 2 přistýlkami, kuchyň s obývacím pokojem, koupelnu s toaletou, 2x pokoj s 2 lůžky. Vybaven je LCD televizí, DVD, satelitem, myčkou na nádobí, ledničkou a terasou v rozloze 7m2. Vytápění je pomocí plynového kotle + průtokový ohřívač s nádržkou.

 

V okolí v zimě najdete hned několik lyžařských sjezdovek (některé i s večerním lyžováním) a také upravovaných běžkařských tratí. V letním období se můžete vydat na Sukenicku rozhlednu, přehradu (Horní Bečva), vodní nádrž Šance, Pustevny – dřevěné stavby postavené v lidovém stylu známým architektem Dušanem Jurkovičem. Z Pusteven vede krásná cestička přímo na Radhošť (cca 3km). Radhošť Vám nabídne nevídaný pohled do krásného okolí Beskyd. Na Radhošti se nachází i socha sv. Cyrila a Metoděje a také kaple. Rožnov pod Radhoštěm Vám nabízí podívanou do Valašského muzea v přírodě. Rožnov dále nabízí návštěvu pivovaru, kina, koupaliště, krytého bazénu, restaurací nebo Gibon parku – zábavní park se spoustou zážitků. Vyzkoušet můžete také novou cyklostezku.

Booking.com

Ubytování dle místa

Ubytování dle typu

Další ubytování